3 TANE GÜZEL BANYO LİFİ TARİFLİ YAPILIŞLARI

3-Tane-anlatimli-videolu-banyo-lifleri
3-Tane-anlatimli-videolu-banyo-lifleri

3 Tane Lif Modelinin üçünün de Videolu Türkçe Açıklamalı yapılışını göreceğiniz sayfamız da daha bir çok Yeni Lif Tasarımları ve yapılışları bulunuyor.

3-renk-yesil-göbekli-sabun-lifi
3-renk-yesil-göbekli-sabun-lifi

İlk videoda Yıldız Lif Modeli olarak 3 renkli Lif modeli yapılışı göreceksiniz. Lif Göbeğine Yeşil renk ile değişik bir çiçek çalışması yapılan Hamam bezi 7 numara Tığ ile yapılmış.

4-cicekli-kirmizi-beyaz-lif
4-cicekli-kirmizi-beyaz-lif

2. Yonca şekilli lif modelin de 2 renk Kırmızı ve Beyaz Lif ipleri ile aynı 7 numara Tığ kullanılmış. 4 Tane Örgü Tığ işi Lif Çiçekleri ile süslenmiş.

kabarik-mavi-cicekli-hamam-bezi-lif-modeli
kabarik-mavi-cicekli-hamam-bezi-lif-modeli

3. Videoda yine 3 renk Mavi Beyaz ve Yeşil renkler ile Çiçekli Yuvarlak dilimli Lif Tasarımı anlatılıyor.Kutulu Lif Modeli ise bu sayfada yok çünkü onu da önceki gün değişik Lif örme Tekniği ile yapılmakta ve sayfada onuda görebilirsiniz.
Yıldızlı Lif

Yonca Lif

Çiçekli Yuvarlak Lif

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*