KESELİ ELBİSE LİF YAPIMI

kese-elbise-lif-yapimi
kese-elbise-lif-yapimi

Kese Şeklinde Örgü Keseli  Elbise Lif Modeli yapımı Türkçe Açıklamalı Bebek Elbise şeklinde Kolay Lif yapılışı ile Çeyizlik renk,renk Kese Sabun Lif Örnekleri yapabilirsiniz

Lif ipleri ve 3 numara Tığ ile 3 renk kullanarak bu Güzel Elbise görünümlü Hamam Liflerin altını kapatmadan yapabilir ve Bayanı da dediği gibi Oyuncak Bebeklere Elbise olarak Tığla yapabilirsiniz.

keseli-elbise-lif-yapilisi
keseli-elbise-lif-yapilisi

Lif yapılışta başlarken 18 fıstık yapılıyor ve 19 Fıstık yapılışı kapatılmadan ilk yaptığınız Fıstığa Üçlü doldurarak Silindir şeklinde örmeye devam ediliyor.

Lif Örneği çok güzel bir Yumuşak Puf Tığ örneği olduğu için Bu Örnek ile Yumuşacık Örgü Bebek Battaniyeleri de yapabilirsiniz.

Az önce sizlere Sunulan Üçgen Parçalı Yamalı Lif Modeli yapılışını merak eden hanımlar Rengarenk Lif yapımı için buradan bakabilirler.
Keseli Elbise Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on KESELİ ELBİSE LİF YAPIMI

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. GÜL BAHÇESİ KARE BANYO LİFİ YAPIMI | Nazarca.com
  2. KESELİ ELBİSE SABUN LİFİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*