elbiseli-yakali-keseli-sabun-lif-modeli


KESELİ ELBİSE SABUN LİFİ AÇIKLAMALI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Sarı-Beyaz ve Yeşil renk ile örülen Elbise Kese Lif Modeli için 5 numara Tığ ile Videolu Elbise Şeklinde Sabun Lifi yapılışını görebilirsiniz.

Keseli Elbise Lif Yapımı ile ilgili farklı bir Lif örneği Elbiseli Lif yapımına buradan bakabilir daha fazlasını Lif Modelleri yazan menüden görebilirsiniz.

elbiseli-yakali-keseli-sabun-lif-modeli
elbiseli-yakali-keseli-sabun-lif-modeli

Örgü Süsleme Çiçeği ile de Liflerin üzerine yeni değişik Çiçek tasarımları ile süsleyebilirsiniz. Yakalı Elbise lif Kese şeklinde örüldüğü için Yeni Kese Lif Modellerinde bu yıl farklı modeller tercih ediliyor.

Etek ucundan başlanan Elbiseli Lif 17 fıstık üzerine başlanan her sırada 1 tane eksiltilerek 7 tane kalıncaya kadar etek kısmı örülür.

7 fıstık kaldığında Elbisenin bel kısmını aralıklı Fıstık modellerin olduğu bölüme gelinir.Normal modelde burada Kurdele var ama bizim modelde Kurdele olmadığı için uygulamamış.

Üst bölüme gelince 13 fıstık olana kadar örülür Yaka bölümüne ulaşılır.Detaylı Lif Anlatım videosunda ayrıntıları görebilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KESELİ ELBİSE SABUN LİFİ AÇIKLAMALI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir