GÖRKEMLİ TAŞLI ELBİSE LİF MODELİ TARİFİ

tasli-cicekli-muftesem-elbise-seklinde-lif-yapimi
tasli-cicekli-muftesem-elbise-seklinde-lif-yapimi

Görkemli Taşlı Elbise Lif Modeli şimdiye kadar gördüğüm En Güzel Elbise Lif Modeli olarak Videolu tam anlatımlı Sesli Videolu Elbise Lif Yapımı için sayfamıza bakabilirsiniz.

Çiçek Şeklinde Boncuklar,pullar ile süslenen Lif Modeli Çeyizlik Yada Banyoda Süs olarak kullanabileceğiniz bir model.

Bu Şatafatlı Elbise Lif modelini Çocukların oynadığı Oyuncak Bebeklere giydirmek için de yapabilirsiniz. Belden başlanan Elbise Lif on alt etek parçası ile başlanıyor.

tasli-satavatli-elbise-lif
tasli-satavatli-elbise-lif

Ön alt Etek bölümü yapıldıktan sonra Yukarıdan belden ilmek çıkarıp Elbisenin ön üst parçası örülüyor.Arka parçalarda aynı ancak düz fırfırlar yapılmadan örüldükten sonra Yaka ve Kollar ile tamamlandıktan sonra Çiçekli Taşlar ya da Boncuklar ile süsleniyor.

gorkemli-tasli-elbise-lif-yapilisi
gorkemli-tasli-elbise-lif-yapilisi

Taşlı Elbise lifin Fırfırları örgü esnasında değil parçalar bittikten sonra üzerinden zincir ile ilmek çıkararak yapılıyor. Fırfırlar için orlon tarzı Simli parlak gri renk Perla marka ip Elbise için de Beyaz lif ipi kullanılıyor.

1,7 ml Tığ ve 2 renk ipten yapılan Elbiseli lifin süsleme işlemlerini kendi zevkinize göre de yapabilirsiniz.
Taşlı Elbise Lif Videosu

2. Bölüm

3. Bölüm

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ KALPLİ 3 PARÇA TAKIM LİF VİDEOLU TARİFLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*