GÜL BAHÇESİ KARE BANYO LİFİ YAPIMI

gul-bahceli-lif-modeli
gul-bahceli-lif-modeli

Kare Modeli ile Örgü Güller ile süslenen ve Kenarları da Güllü yapılan Şirin ve Basit yapılışı Kolay Çeyizlik Güllü Tığ işi Lif Modeli yapımı.

Anlatımlı Hamam Lifleri için Bugün bu Şirin Lif Modeli nasıl örülür? videolu yapılışı ve sesli anlatımı ile Yeni ve Güzel Lif Modeli açıklaması.

gul-bahcesi-orgu-banyo-lif-yapilisi
gul-bahcesi-orgu-banyo-lif-yapilisi

Örgüde ki yaprak desenleri örgü içinde yapılıyor ve sonrasında elde yapılan Güller Lif modeli üzerine dikiliyor.Aynı şekilde kenarlar oyalanıyor ve Güller eklenerek Lif Modeli tamamlanıyor.

Lif örneği anlatımı olduğu için Kare Lif küçük görünüyor aynı Sevimli Örgü El Bezi gibi. Ama siz onu istediğiniz Boyada yapabilirsiniz.

Elbiseli Yeni Lif Modeli Dün paylaştığım Örgü Bebek Elbise şeklinde ancak Keseli içine sabun konulan El sokmalı Lif Modelidir.
Gül Bahçesi Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SEVİMLİ BAYKUŞ BANYO LİFİ ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*