SEVİMLİ BAYKUŞ BANYO LİFİ ANLATIMI

sevimli-baykus-banyo-lifi
sevimli-baykus-banyo-lifi

Hayvanlı Banyo Lifleri serimize Bugün de Baykuş Banyo Lifi Model anlatımı ile devam ediyoruz.Açıklamalı Baykuş Lif modeli oldukça kolay Tığla uçtan başlanarak yapılan Videolu anlatımlı.

3 numara Tek Mil ve İstenilen 2 renk ile modele başlayabilirsiniz. Dünün Lif Modelleri için de Gül Bahçesi Lif Modeli nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

baykuslu-banyo-lifi
baykuslu-banyo-lifi

Lif ipin kalınlığını göz önünde bulundurarak 5 ya da 6 numaralı Tığla çift atı Lif ipi ile 2 renkten Lifi yapabilirsiniz.

Daha renkli ve Canlı renkler de yapılan Örgü Üçgen parçalardan oluşan Yamalı Lif modeli için de bu modeli inceleyiniz.
Baykuşlu Lif Yapımı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on SEVİMLİ BAYKUŞ BANYO LİFİ ANLATIMI

  1. Canim anne sizin sayenizde bu modeli de yaptim, yaptiğim modeli size nasil gönderebilirim nasil olmuş. Her şey için teşekkür ederim. Sizin her anlatiminiz güzel lütfen daha çk video gelsin banyo lifi.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEK ŞEKLİNDE ÖRGÜ SABUN LİFİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*