ÇİÇEK ŞEKLİNDE ÖRGÜ SABUN LİFİ TARİFİ

ortasi-cicekli-lif-modeli-anlatimi
ortasi-cicekli-lif-modeli-anlatimi

Videolu Örgü Banyo Lifi Tarifi için Ortası Çiçekli Kendi Çiçek Şeklinde Lif Modeli yapılışı için Açıklamalı Güzel Çeyizlik Sabun Lifi Yapımı.

Lif Modeli Krem renkli iple Normal Yuvarlak Lif Modeli şeklinde başlanıyor ve 5 fıstık olana kadar artırıldıktan sonra Kırmızı renk lif ipine geçilerek  ip kırmadan Kırmızı ile tamamlanıyor.

orgu-tigla-cicek-seklinde-sabun-lifi-modeli
orgu-tigla-cicek-seklinde-sabun-lifi-modeli

Yuvarlak Çiçek Şeklinde Lif Modeli bittikten sonra Kenarları kerem renk ip ile kolay kenar modeli ile tamamlandıktan sonra Ortasında ki Çiçek yapılmaya başlanıyor.

Ortasındaki Çiçek ve yapraklar ayrı şekilde örüldükten sonra iğne ile Lifin ortasına dikiliyor. Ortasındaki çiçeği isteyenler farklı şekilde de yapabilirler.

Son Lif Modeli paylaşımım için Örgü Baykuş Lif Modeli yapılışı ve Bugün paylaştığım Şiş işi örgü Bayan Yelek anlatımı istekleri üzerine 44-46 Beden Bayan Yelek Modeli ve sayıları ile burada.
Çiçek Şeklinde Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ TÜRK MOTİFİ ÖRNEK ANLATIMI | Nazarca.com
  2. FİYONKLU KESELİ MİKİ FARE ÖRGÜ SABUN LİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*