Örgü Modelleri FİYONKLU KESELİ MİKİ FARE ÖRGÜ SABUN LİFİ

FİYONKLU KESELİ MİKİ FARE ÖRGÜ SABUN LİFİ

506
kiz-miki-fareli-keseli-sabun-lifi-modeli
kiz-miki-fareli-keseli-sabun-lifi-modeli

Örgü Lif Modelleri ve Açıklamalı Yapılışları serimize devam ediyor şimdi de çok sevimli 2 kat örülen Fiyonklu Keseli Miki Fare Sabun Lifi nasıl yapılır? Videolu Örgü Lif Modeli tarifi ile öğreniyoruz.

Şirin başında Örgü Fıstıklı Fiyonk olan Kız Miki Fare için 2 kat iki parçadan oluşan Keseli bir Model hazırlayacağız. Modelin ilk arkasını daha sonra Önünü yapacağız.

En son Miki Farenin Fiyongu örülüp dikilecek,gözleri için minik örgü gözler yapılacak ve Ağzını da yaptıktan sonra Hayvan Görünümlü Sabun Lifi modeli Çizgi Film Kahramanı Miki Fare Lif modelini tamamlayacağız.

fiyonklu-miki-fare-lif-modeli
fiyonklu-miki-fare-lif-modeli

iP olarak 7 numara Tığ 3 tane Kırmızı,Beyaz ve Siyah renkli çift katlı Lif ipleri kullanılıyor. İlk olarak Beyaz iple Yüz sonra Siyah İple Kulaklar ve Boyun yapıldıktan  sonra Fiyonk ve Örgü Yüz İfadeleri yapılacak.

Bebek ve Çocuk Lif Modelleri için sitede menüde Lif Modelleri bölümünde göreceğiniz bir çok Hayvanlı Komik ve Sevimli Lifler bulunuyor.

Ama Çeyiz için Lif örmeyi düşünenlere Çiçek Şeklinde Lif Modelini önerebilirim. Yine Bebek Hayvanlı Şirin Penguen Lif Modeli size tavsiye edeceğim tüm yapım aşamaları ile buradan görebileceğiniz Modeller arasında.

Model anlatımı Tığla yapılınca son yayınladığım Tığla yapılan Renkli Basamaklı Bere modeline bakmadan giden pişman olur:) çünkü gerçekten çok beğeneceğinizi düşünüyorum.
Keseli Fiyonklu Miki Fare Lif Yapımı Video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz