El İşleri ÇİÇEK ŞERİTLİ TIĞ İŞİ KARE LİF ANLATIMLI VİDEOLU

ÇİÇEK ŞERİTLİ TIĞ İŞİ KARE LİF ANLATIMLI VİDEOLU

771
cicek-seritli-orgu-lif
cicek-seritli-orgu-lif

Örgü Çiçekli Şeritli Kare Lif Modeli yapılışı-Kare İster Çeyizlik Örgü Lif ister Örgü Tığ işi Günlük Kare Lif Modeli olarak kullanabileceğiniz Çiçek Şeritli Örgü Banyo Lif Modeli yapılışı Videolu anlatımlı.

Tığla Yapılan Lif Modelleri için kullanılan Lif ipi ile yapılan Banyo Örgü Ovunma Bezleri Şiş,Tığ ve değişik Örgü Tekniklerinden yapılan Lif Modelleri için bu bölüme bakabilirsiniz.

Lif Örnekleri olarak tavsiye edeceğim çeşitli Lif Örgü Örneklerinden biri Altıgen Lif Modeli olan Türkçe videolu açıklamalı Tığ işi Lif Yapılışı için buradan modele bakabilirsiniz.

Birde Tığ ile önce ön ve arkası örülen daha sonra birleştirilen 2 katlı 3 Boyutlu Örgü Lif Modelleri var. Bu örnekte de Örgü Lif modeli üzerindeki Çiçekler örnek üzerinden tığla yapılıyor.

Açıklamalı Örgü Lif Modeli Önce ortasındaki Yıldız deseni örülür daha sonra çevresi tamamlanır ve burada ki Açıklamalı Uçurtma Lif Modeli yapılır.

Örgü Tığ işi en güzel Örnekler kadar Şiş örgüsü Örnekler de benden çok istek alıyor.Bu doğrultuda sizlere En Güzel Şiş İşi Örnekleri burada ki Başak Bahçesi Örgü Modeli gibi.

Facebook Lif Modelleri olan Örgü Lif Desenleri bir çoğu sitemizde Türkçe videolu,Anlatımlı ve Açıklamalı Örgüden Lifleri görebilirsiniz.

Sizlerin ördüğü ya da Netten Alıntı Örgü Lifler için bana mailimden ulaşarak Güzel Lif Örgüleri gönderirseniz burada sizler için paylaşırım.

Örgü Lif Örnekleri için sizlere Motif Aparatı ile yapılan Lif Modellerini öneririm.Kasnakta örgü Lifler kadar Motif aparatı ile yapılan Yelekler,örgü Lifler,Dantel Lifler için sayfa altına bakabilirsiniz.

cicek-sertli-lif-modeli
cicek-sertli-lif-modeli
orgu-kare-tig-isi-cicekli-lif-modeli
orgu-kare-tig-isi-cicekli-lif-modeli

Şerit Çiçekli Lif Modeli Yapımı

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
2015 LİF RESİMLİ LİF ÖRNEĞİ

2015 Yeni Lif Örnekleri ve Lif Modelleri arasından Tığ işi Devamına Bak

ÖRGÜ TIĞ İŞİ TOP ŞEKLİNDE BANYO LİFİ ÖRME

Tığ ile Örgü Ponpon Top şeklinde Banyo Lifi örmeyi isterseniz Devamına Bak

68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI
tigla-orulen-orgu-yeni-lif-modeli-gorselleri

Sizlere bu sayfada Lif örmek için Tığ işi Videolu anlatımlı Devamına Bak

70 TANE YUVARLAK LAHANA LİF MODELİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI
2016-yeni-yuvarlak-lahana-lif-modelleri

2016 Çeyizlik,Hediyelik Yuvarlak Katlı Lahana Lif Nasıl Örülür? Detaylı Türkçe Devamına Bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz