Örgü Modelleri 3 BOYUTLU LİF MODELİ YUVARLAK ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ TÜRKÇE VİDEOLU

3 BOYUTLU LİF MODELİ YUVARLAK ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ TÜRKÇE VİDEOLU

1531
3-boyutlu-cicekli-yuvarlak-tig-isilif-modeli
3-boyutlu-cicekli-yuvarlak-tig-isilif-modeli

Yuvarlak 3 Boyutlu Lif Modelleri-Tığ işi Daire Şeklinde Çiçekli Örgü Banyo Lif Modeli Türkçe Videolu Örme Lif Tarifi.Kolay Örgü Yuvarlak Lif Örnekleri arasından Çiçekli Örgüden 3D Lif Modeli Yapılışı.

Çeyizlik Kabarık desenli Üzerinde renkli Çiçekler olan Tığla örülen Banyo Ovunma Bezi Örgü Lif Örneği Lif Örmek isteyen herkes için Basit ve Çok güzel bir Model.

Her ne kadar Hazır Lifler satılıyor olsa de benim için Örgü Şiş işi Ya da Tığla örgü Lif Modellerinin yeri ayrı. Çeyizlerimiz de olmazsa olmazımız Annelerimizin bizim için Ördüğü Çeyizlik Lif Örnekleri.

Anlatımlı Lif Örnekleri için burada bulunan Modelde Örgü Yuvarlak Lif modeli örüldükten sonra yine Tığ yardımı ile Çiçekler Örgü Lif örgüsünün dağa sonra üzerinden ilmek çıkarılarak yapılıyor.

Lif Modelleri ve Yapılışları için buradaki En Güzel Lif Modellerine bakabilirsiniz.

3-boyutlu-cicekli-yuvarlak-tig-isilif-modeli
3-boyutlu-cicekli-yuvarlak-tig-isilif-modeli

Değişik Yeni Lif Modelleri ve En Şık Örgü İlginç Lif Örnekleri arasından seçtiğim bir çok model ya Videolu Örgü Lif Tarifi ya da Resimli açıklamalı Lif Modeli olarak görebilirsiniz.

Tığ işi Lif Örnekleri için size burada Videolu Türkçe Lif modeli dışında önereceğim çok Güzel Lifler de var.

2016 Lif Modelleri bu Yıl Altıgen Lif Modeli olarak bu örnek çok beğenilen modellerden.

Yeni Örgü Takım Lif Modelleri olan burada ki sayfada da Belki hiç görmediğiniz En Yeni Örgü Lif Modellerini burada görebilirsiniz. Ayrıca Sayfada Ayı şeklinde Lif nasıl örülür? Videolu Türkçe tarifi de var.

119 Tane çok az görülmüş En Güzel Lif Modelleri Arşivinden seçilerek paylaşılmış Hangisini örmeye başlayacağınıza karar veremeyeceğiniz Örgü Lifler için buradaki modelleri de görmeden çıkmayın derim.

Yine son günlerde 2016 Örgü Lifler arasında Facebook Lif Modelleri ya da Alıntı Lif Modelleri olarak çok adı kullanılan Uçurtma Lif Modelinin yapılışı Türkçe Videosu ile tam burada

Çeşitli Örhü Lif Modelleri örmeyi bilen hanımların Yuvarlak Lif Örnekleri dediklerinde akıllarına ilk gelecek örnek Lahana Lif Modeli.Kat,kat örülen Örümcek örneği ile harmanlanan güzel bir Örnek

3 Boyutlu Yuvarlak Çiçekli Lif Modeli Anlatımı-Videolu Örgü Lif Yapımı


Lif Modelinin ortasındaki İncili Örgü Çiçek Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz