orgu-2017-tig-lif-modelleri

2017 ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE 4 TANE TÜRKÇE VİDEOLU BANYO LİF YAPILIŞI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Örgü 2017 Tığ işi Lif Modelleri ve tam 4 tane Anlatımlı Tığla Örülen Harika Lif Modelleri yapılışı ile Çeyizlik Yeni Lif siyah-beyaz-orgu-kare-degisik-lif-modeliÖrnekleri arayan hanımlara tam 65 Tane Yeni Lif Modelleri.

Türkçe Videolu Açıklamalı Lif Modeli anlatımları Ören hanım tarafından Baştan sona Lif Nasıl Örülür değişik Lif Modelleri ile Yeni Lif Örmeye başlayanlar da artık Modelli Lifler örebilirler.

2017 Lif Örnekleri için Yeni Sezon Örgü Banyo Örgüleri ve Örgüden Lif Modelleri sonradan Tığla yapılan Örgü çiçekler ile süslenen 3 Boyutlu Lifler ve Çeyiz İşi Lif Modelleri için Farklı Lif Örneği.

Lif Modeli Görselleri içinde en çok beğendiğim Facebook Lif Modelleri ve Netten Alıntı Lif Örnekleri arasında uzun tutmalı renkli ipler ile Fıstık Örnekli Örgü Ovunma yıkama bez ve Kara 4 köşesi Çiçekler ile süslenmiş Lif Modellerine bayıldım.

Eski Klasik Örgü Lif Modelleri için gelen istekler üzerine videolu anlatımlı ve Lif Modeli görselleri içinde Çarkıfelekkolay-guzel-cicek-mor-lif Örgü Lifler,Yıldız Lif Modelleri ve Papatya Lif Modelleri bulunuyor.

Yuvarlak Örgü Lif modeli paylaştığım bu sayfada Yuvarlak Lif Modeli nasıl örülür? detaylı Açıklamalı Tığla yapılan Lifler görebilirsiniz.

Bugün size burada da Örümcek Örnekli Uzun Lif Örneği nasıl örülür Türkçe videosu ile Anlatımlı Lif Modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Altıgen Lifler için 2-3 renk kullanılan ve düz sade Altıgen köşeli Lif Örneği yapımı burada yine Detaylı Lif Örme aşamalarını gösterilmiş.

Anlatımlı Lif Modelleri için bu bölüme bakarsanız sitede bulunan Bütün Örgü Lif yapılışı çalışmalarını görebilirsiniz.

Şiş İşi Örgü İstekleri üzerine sizlere Burada Fenerbahçe takımı Taraftar Örgü Şapka,Atkı ve Patik yapımı Türkçe videoları ile baştan sona anlatımlı örgüler görebilirsiniz.Örgü Taraftar Şapka,Atkı

El işleri Örgü Örme Videoları için bu bölümde her gün en güzel Örgü Modelleri,Örgü örneği anlatımları ve Başından sonuna kadar Örgü Bayan Yelekler,Bebek Yelek Modelleri,Atkılar,Hırkalar ve daha bir çok Örgü Modelleri nasıl yapılır görebilirsiniz.

orgu-2017-tig-lif-modelleri
orgu-2017-tig-lif-modelleri

Resimlere Tıklayıp Daha Büyük Görebilirsiniz.

Örgü Çarkıfelek Yıldız Lif Modeli Yapımı video izle

Örgü Tığ işi Çeyizlik Anlatımlı Lif Örneği-Yuvarlak Çilek Desenli Lif Yapımı

Örgü Tığla Çiçek İşlemeli Eldiven Lif Nasıl Yapılır? Video

Örgü Tığ işi 3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “2017 ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE 4 TANE TÜRKÇE VİDEOLU BANYO LİF YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir