ÖRGÜ MOR LİF MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-mor-ceyizlik-banyo-lif-modeli
orgu-mor-ceyizlik-banyo-lif-modeli

Kolay 2 Renkli örgü Banyo da yıkanmakta kullanılan Lif Modelleri,Ovunma Bezleri için Tığ işi Mor Lif Örneği nasıl yapılır? Çeyizlik Lif Modeli Anlatımı ile Türkçe videolu Lif Yapılışı.

Son zamanlarda Tığ Örgüleri ve Şiş örgülerine ağırlık verdiğimi ama Yeni Lif Modelleri paylaşmadığımı fark

orgu-mor-fistikli-bayo-lif-modeli
orgu-mor-fistikli-bayo-lif-modeli

ettim.Bugün size Açıklamalı Örme Lif modeli nasıl örülür? güzel bir anlatım ile Lif örme aşamalarını öğreneceğiz.

Örgü Liflerin hepsini görmek için buradan 2017 Yeni Lif Modelleri görebilir Anlatımlı Tığ ve Şişle yapılan Lif çalışmalarının hepsine Lif Modelleri ne bakabilirsiniz.

En son Açıklamalı Lif Modeli olarak burada bir sayfada tam 3 tane Türkçe açıklamalı Örgü Lif Örme derslerini sizler için paylaşmışım.

Tığ Tekniklerini bilmeyenler öğrendikleri zaman Tığla neler örülür? düşündüğümüzde Tığla her şey örebilirsiniz. Tığ işi Danteller,Tığ işi Elbiseler,Tığla Örgü Battaniye,Yelek,Bere,Patik,Atkı,Hırka aklınıza ne gelirse yapabilirsiniz.

Eşiniz ya da Babalar için Örgü Adam Beresi yapılışı Dün sizler için Çift Taraflı Adam Beresi olarak videolu anlatımı ile burada sunmuştum.

orgu-tigla-mor-renk-lif-yapilisi
orgu-tigla-mor-renk-lif-yapilisi

Örgü Mor Lif Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KÖŞEDEN BAŞLANAN ÖRGÜ LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*