Skip to main content


nazar-boncuklu-orgu-yeni-uzun-lif-modelleri

TIĞ İŞİ ÖRGÜ NAZAR BONCUKLU LİF NASIL YAPILIR ANLATIMLI

nazar-boncuklu-bonyo-lif-modelleri
nazar-boncuklu-bonyo-lif-modelleri

Nazar Boncuğu Uzun Tığ işi Örgü Lif Modeli yapılışı Türkçe Açıklamalı Örgü Banyo Lif Modeli yapılışı ile Çeyizlik

nazar-boncuk-seklinde-uzun-tig-isi-orgu-lif
nazar-boncuk-seklinde-uzun-tig-isi-orgu-lif

Nazar Boncuklu Lif Modeli.

Lif Örnekleri nazar boncuklu Tığ işi Örgüler içinden renkleri ve kullanımı ile rahatlık sunun Örgü Banyoda ovunma

ve temizlenme Bezleri için değişik Lif Modelleri bulunuyor.

Örgüden Uzun Lifler için Resimli Uzun Lif Yapılışı için burada farklı Ponponlu Uzun Lif modeli yapımına bakabilirsiniz.

El Yapımı Örgü şiş işi ve Tığla Yapılan Yeni Lif Modelleri bu yıl birbirinden güzel Örgü Yıkanma Bezleri için menüden Lif Modelleri bölümünde çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Uzun 3 Motiften Nazar Boncuğu Lif Modeli videoda sesli anlatımı ile örgüye yeni başlayan Lif Örmek için Kolay Lif Örneği arayan hanımlar bu Dolgu Fıstıklı Lif Modeli ile başlayabilirler.

Lif nasıl yapılır? Lif Nasıl Örülür anlatımlı modeller kadar sadece Lif Modelleri de bulunan bazı Yeni Örgü Lifleri size göstereyim.

Bu Nazar Boncuğu Lif Modelinin burada  Örgü Takım Lif Modelleri olarak 3 parçadan Lif Takımlarını Banyolar da Dekoratif Örgüleri seven hanımlar için farklı örnekleri de var.

Örgü Elbise Lif Modelleri isteyen hanımlar burada ki Türkçe videolu detaylı açıklamalı Elbise Lif Modeli yapılışını burada görebilir,Çeyizlik Elbise Lif Örneklerinin devamına da bakabilirsiniz.

Her Modelde Lif Örnekleri arasından seçip sizlere hangini öreceğiniz konusunda daha rahat karar vermeniz için şimdi de Anlatımlı Kare Lif Modeli yine Türkçe Videolu Örgü Lif Tarifi şeklinde.

Örgü Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli üzerinde sonradan işlenen Örgü Çiçekler ile mutlaka daha önce bir yerlerde görmüş olabileceğiniz çok sevilen bir Lif örneği.

Altıgen Örgü Lifler Geometrik desenli Lif Modelleri içinden yine diğerleri gibi Türkçe Sesli Lif Anlatımı ile hem modeli hem Lif örneği nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Yıldız şeklinde örüldükten sonra çevresi örülen Örgü Uçurtma Lif Modeli bu Yıl 2017 Lif Modelleri kadar ilgi gören Kolay Lifler için biraz daha emek isteyen ama çok güzel bir Lif.

Yıldız Papatya Lif Modeli ilk paylaştığım zaman en çok yorum ve beğeni alan Yıldız Lif Modelleri içinden kabarık ve iki katlı Lif Modeli.

nazar-boncuk-orgu-lif-yapilisi
nazar-boncuk-orgu-lif-yapilisi
uzun-nazar-boncuklu-lif-yapilisi
uzun-nazar-boncuklu-lif-yapilisi

Nazar Boncuğu 3 Motifli Tığ işi Lif Yapılışı izle-Videolu Örgü Lif TarifleriBenzer Yazılar:

ÖRGÜ AJURLU VE ÇİÇEKLİ BEBEK YELEK YAPILIŞI
Türkçe Videolu Baştan Sona kadar Açıklamalı Örgü Şiş işi Çiçekli ve Ajurlu Dalgalı Modelli Yelek Yapılışı-Yeleğin cicekli-sis-isi-ajurlu-bebek-yelegi yapılışını en başından Sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz. Yeleğin üzerinde bulunan Örgü Çiçek Yapılışı için Burada ki Yeleğin üzerinde ki Ponponlu Örgü Çiçek Yapılışı detaylı bir şekilde öğretiliyor. Örgü Bebek Yelekleri için 120 Adet ...
ROBASI DANTELLİ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
3 numara misinalı 80 santimlik şiş ile örülen Ajurlu Robası Dantel Çocuk Yeleği Yazlık Örgü Çocuk Yelek yapılışı Robalı Yelek Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı. 1-1,5 Yaş Robalı Yelek Modeli yapımı Sevgi hanım tarafından yapılmış olup Yelek Örmeyi öğrenmek  için tüm detayları öğretiyor. robası-sis-dantelli-yelek Bu Örnek dışında farklı bir Model ...
TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI PARAŞÜT ÖRGÜ DESENİ
Videolu Anlatımlı Örgü Modelleri-Arzu hanımın ördüğü ve örneğin nasıl örüldüğünü bize gösterdiği Türkçe Videolu Anlatımlı Paraşüt Örgü Modeli Nasıl Örülür detaylı ve uygulamalı Örnek çıkarmak için videoyu izleyebilirsiniz. Sevgili Arzu hanı yine çok şık bir Örnek modeli paylaşmış.Daha önce bu örneğe çok benzeyen Haraşo Yelpaze Modeli Örgü desenini paylaşmıştım.O Örneğe de ...
EL ÖRGÜSÜ FIRFIRLI 2 YAŞ BEBEK ELBİSE TARİFİ
Sıkı Örenler için 1 Yaş Kız Bebek eli gevşek olanlar için 2 yaş 24 Aylık Kız Çocuklarına kadar olan Fırfırlı Askılı El Örgüsü Tığ işi Çiçek süslü Bebek Elbise Videolu Yapımı. Nako bebe 100 marka ip Sarı ve Beyaz Renkli 7 numara Tığ ile Elbisenin yapımına üst roba bölümünden 130 zincire ...
VİDEOLU İĞNE OYASI KAYA YAPILIŞI ÇEVİRME TEKNİĞİ
İğne oyası nasıl yapılır? İğne oyası yapılışı videosu. İğne oyası yapılışları videolu ve resimli anlatımlı olarak sitemizde sizler için yazma-yemeni bölümünde paylaşılıyor Çeyizlik iğne oyaları bu sene genç kızların en çok Google'da aradığı kelimeler arasında. İğne oyaları kadar mekik oyaları da bayanlar tarafından tercih ediliyor. İğne oyası işleme videoları ve İğne ...
4 KAT ÇİÇEKLİ HAVLU KENARI DANTEL
Motifli ve Çiçekli 2 Renkli 4 Kat Çiçekli Uç ve Havlu Kenarı Dantel yapımı Videolu Zarif modeli ile Çeyizlik En Küçük Halkalı Sadece Dantelden yapılan Havlu Ucu Dantel Örneği Yapımı. Ben her zaman yaptığım gibi Bu geniş Havlu kenarı Dantel Modelini sizlere Pike Danteli olarak kullanmanızı önereceğim.Havluya da çok yakışır ama ...
VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ İĞNELERİ İLE WAFFLE ÖRNEĞİ
ORGU-SİSLERİ-İLE-WAFFLE-ORGU-MODELİ-VİDEO Videolu Örgü Modeli olan Örgü İğnesi ile örülen Waffle Örgü Modeli ister tek renk iple ister iki renk örgü ipi ile örün her iki türlü de çok yakışır bir Örgü Örneği. Waffle Örneğinin bir de Tığla örülen farklı bir modeli var. Tığ işi Waffle Örgü Modeli kalın ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir