Örgü Modelleri ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ

ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ

17107
Yeni Lif Örnekleri
en-yeni-orgu-banyo-lif-modelleri-ornekleri

Bu sayfada tam 119 Tane Örgü Lif Bulunmakta-2016 Örgü Lif Örnekleri-Burada göreceğiniz Onlarca Örgü Yeni Lif Modelleri arasında daha önce hiç görülmeyen 2016 En Güzel Lif Örneklerini görebilirsiniz. Lif Örnekleri siteleri arasında nazarca Örgü Lif Modelleri bölümünde hem Videolu anlatımlı Örgü Banyo Lif Modeli hem de Açıklamalı Resimli Lif Yapılışı görebileceğiniz bir çok Tığ işi Örgü Ovunma bezi Lifler görebilirsiniz.

Sizin için tek,tek seçerek aralarından en çok beğendiğim Lif Modelleri arasından seçtiğim bu modellerin bazıları Anlatımlı Lif Modeli olarak sitede bulunmakta Buradan baktığınız da En Yeni Lif Örneği yapılışı görebileceğiniz Kolay Lif Modellerine bakabilirsiniz.

Örgü Hayvanlı Lif Modellerine baktığınızda çok şirin Örgü Kuğulu Lif Modeli,Ördekli Lif Örnekleri,Kuşlu Banyo Lifleri, Örgü Penguen lif Modeli,Havan figürlü bir çok farklı örgü Lif örnekleri görebilirsiniz.

Yeni Lif Örnekleri
en-yeni-orgu-banyo-lif-modelleri-ornekleri

Gelin Damatlı Örgü Lif Modelleri de paylaştığım bu sayfada yine farklı üzerinde kabarık gelinlik olan hatta Duvaklı ve Tesettür gelinlikli Damat Lif Modelini de görecesiniz.Eşler için Çeyizlik Gelin Damat Lifleri Kare motifli Örgü Lifleri değişik örnekler ile ve Boncuk,kurdele Tüller ile süslemişler.

Örgü Sepet Lif Örnekleri arasında da çok beğeneceğiniz Örgü çiçekler ile süslenmiş Sepet şeklindeki Lif Modelleri gerçekten çok güzeller. Tığ işi Sepet Banyo Liflerini sizde Örgüden Çiçekler ile böyle süsleyebilirsiniz.

Sırtınızı yıkamakta çok zorlanıyorsanız o zaman Örgü Ovunma Bezleri olan Tutmalı Uzun Halkalı Lif modellerine bakabilirsiniz.Üzerinde Örgü Civcivler olan Saplı Örgü Lifler için banyolarda perdelerde kullanılan Halkalardan kullanabilir böylece daha rahat yıkana bilirsiniz.

Beden temizliğine önem veren bol sabunlu Lifler isterseniz o zaman Örgü Kese Lifler tam size göre. Özellikle küçük çocukları olan ve Yaşlı kişiler bu tarz Keseli el sokmalı Örgü lifleri daha rahat kullanabilirler. Bebeklere Örgü yumuşacık Lif modeli isteyenlere de Küçük yuvarlak Keseli Örgü Lif Örnekleri ile örmelerini tavsiye ederim.

Örgü Elbise Lif Modelleri o kadar şirinler ki :) en çok beğendiğim baktığımda tebessüm ettiren Örgü Elbise şeklindeki Tığla örülen Lif modelleri özellikle yıkanmayı sevmeyen kız çocukları için ideal :) Çeşitli Örgü modelleri arasında Çeyize konulan çok şık En Sevimli,En harika lif örnekleri görebilirsiniz.

Örgü Banyo el işleri arasında en başta gelen bu modellere isterseniz takım olarak Örgü Banyo Organizeri yapabilir onun içine diş fırçalarını koyabilirsiniz.

Stricken Häkeln Badezimmer Wipes-Strikning Hæklet Badeværelse Wipes-Tricotage Lingettes de salle de bain en crochet-Knitting Crochet Bathroom Wipes-Breien Haak Badkamer Wipes-

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz