Örgü Modelleri ORTASI POPCORN ETRAFI ÇUBUKLU BAŞAK BANYO LİFİ

ORTASI POPCORN ETRAFI ÇUBUKLU BAŞAK BANYO LİFİ

244
ortasi-popcorn-cubuklu-basakli-lif-modeli
ortasi-popcorn-cubuklu-basakli-lif-modeli

Ortası Popcorn tekniği ile yapılan Çubuklu Yuvarlak Lif modelinin çevresi Çubuklu Başaklı örnek ile yapılmış.Tarifi nazarca.com sayfamız da burada görebilir diğer Nazarca Lif Modelleri içim de en güzel Modeller biz de.

Oldukça kullanışlı olan Lif modelini dilediğiniz renkler ile yapabilirsiniz.Bu model de 7 numara Tığ ve 4 renk Lif ipleri kullanılıyor.

Bir çok örgü işlerin de Kullanılan Popcorn yapımını burada Lifin başlama alanı olan ortada kullanılıyor. Arzu ederseniz Çubuklu sıraları daha fazla örüp daha büyük Lifler de yapabilirsiniz.

cubuklu-basakli-popcorn-yuvarlak-lif
cubuklu-basakli-popcorn-yuvarlak-lif

Modelimizi yakından inceleyelim.Çevresine yeşil renk ile yapılan Trabzanlı örnek çok yakışmış.Son iki sırası ve orta başlaması değişik ve hoş olmuş.

ÖRGÜ EN GÜZEL 119 TANE LİF MODELLERİ

En Güzel 119 Lif Modeli de geçen Yıl hazırladığım en çok beğenilen İstek Alan Lif Modellerini sizler için bu sayfada bir araya getirdim.

68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI

Lif Tarifi ve 68 Lif Modelinin bir arada olduğu bu sayfa 2016 Lif Modellerinden oluşuyor.

PARMAKLA LİF YAPILIŞI VE MODELLERİ TÜRKÇE VİDEOLU

Parmakla Lif Yapılışı ve yanında Görebileceğiniz Lif Örnekleri için bu sayfaya da bakmak isteyebilirsiniz.Eski Hamam Bezi Örgüler için şahane örnekler var.

ÇİÇEK AÇAN KALPLİ GÜZEL BİR YENİ LİF ANLATIMI

Bu model öncesi de bu modeli yayınlamıştım.Çiçek Açan Kalpli Lif Modeli yapılışına bakabilirsiniz. Takım Lif modelinin Kare olanı.

yuvarlak-cubuklu-yeni-lif-ornegi-yapimi
yuvarlak-cubuklu-yeni-lif-ornegi-yapimi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz