Örgü Modelleri RENKLİ PASTA DİLİMLERİ LİF YAPIMI İLE HARİKA MODEL

RENKLİ PASTA DİLİMLERİ LİF YAPIMI İLE HARİKA MODEL

507
renkli-pasta-dilimli-lif-modeli
renkli-pasta-dilimli-lif-modeli

Renkli Pasta Dilimleri Lif Modeli Yapılışı– 6 dilimden oluşan Kabarık model ile ne kadar sevimli değil mi? Yapılışına bakabileceğiniz Modeli.

İlk önce altı yapılıp dilimler ayrı,ayrı renk,renk yapılıp üzerine dikiliyor. Burada Tek renkli de yapabilirsiniz çok renkli de.

Aynı modeli Takım olarak düşündüğüm de Kare olanların köşelerine dilimler olabilir.Uzun olan için şöyle düşündüm.Lif modelinin aynısını yarısı kadar küçük yapıldığını düşünün. 3 tanesi uç uca birleştirirse çok Görkemli Lif modeli olur ama çok uğraştırır.

dilimli-yuvarlak-pasta-lif-modeli
dilimli-yuvarlak-pasta-lif-modeli

Pasta Dilimli Lifi ilk gördüğümde Ben de Ev de bulunan Kek Fanusunun üzerine örtü olarak çok yakıştırdım.Zaten Ben yapsam tüm bu Lifleri Mutfak için El bezi ve Örtü olarak yapardım .Banyoda kullanmaya kıyamam.

ORTASI POPCORN ETRAFI ÇUBUKLU BAŞAK BANYO LİFİ

Bu Yuvarlak Sabun Lifi de Popcorn ve Çubuklu Başaklı Lif Modeli örneği ile yeni modellerden.Gündüz yayınlanan bu model de Tarifli.

SARI YAPRAKLI YUVARLAK SABUN LİFİ MODEL ANLATIMI

Sabun Lifi Modeli yapılışı ile başka bir Yuvarlak örnekli Lif modeli için bu canı renkleri Çeyizlik modeli ile düşünebileceğiniz bir model.

ÇİÇEKLİ FİYONK LİF MODELİ YAPIMI

Beden temizliği için değil ama Banyo Dekorasyonun da Çok Şık olacak bu Çiçekli Fiyonk Lif çok gösterişli olmuş.Bebek Odasına Karyolasına süs olarak bile yapabiliriz.

3 BOYUTLU ANANAS LİF YAPIMI

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli deseninden de anlaşılacağı üzere Adını Ananastan alıyor.Zaten Adı bu :) Yapımı var.

75 TANE TIĞ ÖRGÜ ARŞİVİ VE TARİFLERİ

Tığ Örgü Arşivi ve Tariflerine Resme Tıklayıp bakabilirsiniz Sayfa için de 75 Tane Tığ işi örnekler ve Lif Modelleri var.

pasta-gibi-lif-modeli
pasta-gibi-lif-modeli

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz