El İşleri YAMALI RENGARENK SABUN BEZİ LİF YAPILIŞI

YAMALI RENGARENK SABUN BEZİ LİF YAPILIŞI

6618
yamali-rengarenk-kare-sabun-lifi-yapimi
yamali-rengarenk-kare-sabun-lifi-yapimi

Kare Renkli Yamalı Lif Modeli Tarifi. İnsanın eline alıp sıkası geliyor:) Yumuşak,Kolay,Renkli Kare,kare Motifli Yamalı Sabun Lifi Açıklamalı.

İnce uzun 4 motif yine ara örnekte ve Kare Motiflerde Kutu tekniği ile birbirine eklenen Sabun Lif Modeli nasıl çok hoş değil mi? Elime alıp yüzüme süresim geliyor:)

Hani böyle örgülerde elimizde çeşitli az,az ipler kalır ya atmaya da kıyamadığımız bir işe yarar diye bir kenarda beklettiğimiz.İşte O İpleri çıkarın bu güze Yamalı Örgü ile Lif,Bebek El bezi,Mutfak el bezleri yapın.

kutu-tekniginden-yamali-rengarek-banyo-lifi
kutu-tekniginden-yamali-rengarek-banyo-lifi

Çocuk ve Bebek odalarına Lif ipi ile değil de uygun Örgü ipleri ile böyle Motifli Renkli Bebek ve Çocuk Tek kişilik Örgü Yatak örtüsü yapılmaz mı? bu model ile.

BANYO ÖRGÜLERİNE UZUN ZARİF SABUN LİFİ YAPIMI

Bu Model nasıl? Geçen Gün yayınladığım da görenler oldu ama görmeyenler de buradan Tıklayıp Uzun Zarif Lif modelini yapabilsinler isterim.

RENKLİ PASTA DİLİMLERİ LİF YAPIMI İLE HARİKA MODEL

Renkli Pasta Lif Modeli de bu. Tıklayıp Sayfasına ulaşabileceğiniz Nazarca Lif Örnekleri ve Yapım aşamalarını göreceğiniz modellerden.

renkli-yamali-hamam-bezi-orgu-lif
renkli-yamali-hamam-bezi-orgu-lif

Çocukluğumuzda Garibandık hep giysilerimiz de Yamalar olurdu.70-80 li yıllarda Tüm Gariban Ailelerin çocuklarının hepsinin Dizleri Yamalı Pantolonları olurdu.Yıllar geçti Millet şimdi göğsünü gere,gere Yırtık Pantolonlar giyiyor:) Hatta Ben ve Çocukları Bile:)

RENKLİ KALPLİ ÖRGÜ LİF MODELİ ANLATIMI

Madem Rengarenk Lif Modellerinden gidiyorum bu Renkli Kalpli Lif Modelini göstermemek olmazdı.Buda anlatımlı yapılışı olan modellerden.

yamali-ornekli-kare-lif-modeli
yamali-ornekli-kare-lif-modeli

İşte Modelin tam açık hali.Çok Sevdiğim Turuncu rengi almış başını Modeli bambaşka boyutlara taşımış.Hani Renklerin dili derler ya işte Bu Modelin renkleri Benim Aynımdan örün diyor:)Kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz