TIĞLA YUVARLAK KATLI ÇEYİZLİK LİF MODELİ

yuvarlak-katli-ceyizlik-lif-yapimi
yuvarlak-katli-ceyizlik-lif-yapimi

Yeni 2017 Örgü Lif Modelleri için gelen istekler genelde Yuvarlak Kat,kat Lif Modelleri için geliyor ve! biz de Bugün Puf katlı ve renkli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? Türkçe videosu ile Kendi Lif Örneğini kendin ör çalışması yapacağız.

Her ne kadar Sanayi tipi Banyo Lifleri satılıyor olsa da benim jenerasyon böyle Örgü Lif Modellerini tercih ediyor.

katli-tig-lif
katli-tig-lif

Bu arada özellikle genç bayanlar için bir uyarım olacaktı. Örgü Yıkanma bezlerini genelde hepimiz kullandıktan sonra iyice yıkayıp Çeşmenin üzerine ya da Banyoda uygun bir yere asarız.

Ancak nemli ortamda kuruyan Lifler hem geç kuruyor hem nem kokusu zamanla mikrop barındırıyor ve Örgü Banyo bezlerinde koku yapıyor. Bu nedenle iyice yıkayıp duruladıktan sonra Açık havada kurutmak gerekiyor.

Lif Modelleri için hazırladığım burada ki Lif Örnekleri ve yapılışı Yeni Lif Modelleri bulunan bölümden hepsini görebilirsiniz.

Hem Türkçe nasıl Lif Örülür? öğrenebileceğiniz hem çok az görebileceğiniz 2017  Örgü Lifleri göreceğiniz burada ki sayfaya da bakmanızı öneririm.

Uzun Lifler içinde değişik Tığ işi Lif Modelleri,Şişle Yapılan Şiş işi Lif Modelleri içinden seçilen Tığla yapılan Uzun Lif Modeli yapımı burada gösteriliyor.

Yuvarlak Katlı Çeyizlik Lif Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ 3 TANE TÜRKÇE VİDEOLU LİF MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*