ÖRGÜ ENTRELAK BERE MODELİ ANLATIMLI

entrelak-renkli-bere-modeli
entrelak-renkli-bere-modeli

Şiş işi Örgü Modeli olan Battaniyeler,Patikler ve Bereler için çok şık örneği ile Küp Şeker Örgü modelinin Şiş ile yapılan Bere Entrelak Bere Modeli Tarifi.

Bu Modelin sitede Tığ ve Şişle örülen diğer modellerin de görmek isteyenlere önereceğim Tunus Küp Şeker Battaniye Modeli Tığla örülen Model anlatımına buradan bakınız.

orgu-entrelak-model-yapilisi
orgu-entrelak-model-yapilisi

Az önce de Çok isek alan yapılışı Türkçe Videolu Tunus İşkembe Modeli nasıl yapılır? sizler için sayfamda onu da paylaştım.

Bere her sırada ayrı renk ile örülüyor gibi görünse de Model yapılışı için Batik desenli ip kullanılmış.Akıllı ip,Ebruli ip çeşidi olan Batik ipte ya da farklı ipler ile yapabilirsiniz.

Bu Bere yapımında 4,5 numara 40 santim uzunluğunda Misinalı Şiş kullanılıyor.Normal Örgü İğneleri ile biraz daha zor olabilir.
Entrelak Bere Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*