ot-ornegi-videolu-tarifi

OT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI


Buğday Başağı Örgü Modeli-Çapraz Örgü Modeli gibi farklı isimleri de olan Türkçe videolu anlatımlı Örgü 7-8 yaş

ot-ornegi-videolu-tarifi

ot-ornegi-videolu-tarifi

Kız çocuk Yelek Modeli olarak yapılmış olan Ot Örgü Modeli hem güzel hem Bir sürü modelde kullanılır.

Gelin Kız Yeleği olarak ta İnternet’te ve Facebook sayfalarında çok paylaşılan ve aranan bir Örgü deseni olan Ot Örgü Örneği kolay olduğu kadar gösterişli bir Örgü Modeli.

Örgü Çocuk Yelek Örneği için size Akşam değişik Küçük örnekli Örgü Modeli olan Fantazi Haroşa Örgü Modelini burada gösterdim.

Ot Modeli anlatımı için Sevgi hanıma  teşekkür eder bizlere böyle güzel ve Kolay Örgü Modelleri öğreten hanımlara tekrar çok teşekkürler.

Ot Örneği  çok güzel bir model ancak örnekte küçük değişiklikler yaparak ortaya farklı Örgü modeli çıkarabilirsiniz. Çapraz modeller arasında Haroşa ya da Düz örgü ile ara model güzel olabilir.

Haraşo demişken değişik şekillerde örülen Örneklere El işi yazan menüde farklı Modellere ve Örgü Yelek nasıl yapılır? Hırka Örgüleri,Şallar ve Atkılar, Boyunluklar ve Etoller için bakabilirsiniz.

Ot Örgü Modeli

6 thoughts on “OT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

  1. Merhabalar dilek hanim Nasılsıniz iyisinızdırap inşallah ilk önce sizi böyle bi işi Yaptığıniz için tebrik ediyorum ve cok tesekkur ederim zevkle takip ediyorum sizi cok beğeniyorum size bi konuda akıl danışmak istiyorum kendime yelek yapıcam elimde 4 yumak ip var ama kalın hangi model de ip daha az gider acaba biraz kiloluyum ben biraz ve ipin devamını da alamam yardimci olabilirseniz sevinirim saygilarimla 😊

    • İlk defa böyle bi yere yorum yapıyorum cvp gelirse nasıl görürüm lütfen bi fikir verirseniz çok mutlu olucam

    • Ah Sevgili Nesrin hanım. Örgü videosundaki ören hanım ben değilim.Ben güzel ve ilgi çekici bulduğu şeyleri sitesinde sizler için paylaşan bu sitenin sahibiyim. Videoda ki hanım bu yorumu umarım görür ve sizin için cevaplar. Zira bende sizin kadar örgüden anlıyorum.Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir