Diyet HER GÜN 1 SAAT YOGA İLE EVDE HARİKA ZAYIFLAMA EGZERSİZLERİ

HER GÜN 1 SAAT YOGA İLE EVDE HARİKA ZAYIFLAMA EGZERSİZLERİ

5053
yoga-baslangic-orta duzey-programi

Ramazan,Oruç ve Bayram derken hepimiz Kış aylarına yeni eklenen kilolar ile gireceğiz.

Evde Zayıflamak için Yapılacak Yoga Dersleri isteyenlere tam 1 saat sürem her gün evde 1 saat Yoga ile Zayıflama Egzersizleri.

Eğer sağlıklı beslenerek yediklerinize de dikkat ederseniz Evde uygulayacağınız Yoga ile sizde Kışa Fit bir Vücut ile girebilirsiniz.

Sizlere tavsiyem bu Yoga hareketlerini her gün kahvaltıdan iki saat kadar sonra yapmanız.

Eğer sabah saatlerinde vaktiniz olmuyorsa o zaman iki yemek arası karnınız ne aç ne de tok olduğu zamanlarda yapmanız gerekir.

Burada verilen Yoga dersi özellikle doğumdan sonra alınan kiloları nasıl verilir? diye düşünen ve araştıran hanımlara öneririm.

Sıkı kalçalar,ince bel ve orantılı bir vücut ölçüleri ile sizler de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

1 Saatlik Tam Yoga dersi ile evinde küçük çocuğu olan ve yürüyüş yapmaya vakti olmayan ayrıca çalışan hanımlar için kış aylarında yapılacak zayıflama dersleri.

Sizler için daha önce 87 kilodan 67 kiloya zayıflama hikayemi paylaşmıştım.

Kalorisi düşük yiyecekler ile kısa zamanda çok zayıflamak yerine Sağlıklı ve kalıcı zayıflık için önerileri okuyabilirsiniz.

Yoga dersleri esnasında gösterilen hareketler Göbek sorunu olan belini inceltmek isteye ve kalın bacaklarından şikayet hanımlar için de etkili.

yoga-baslangic-orta duzey-programi
yoga-baslangic-orta duzey-programi

1 Saatlik Yoga dersi videosu tüm bedende incelik sağlıyor ve yağların erimesine yardımcı oluyor. Eğer Yoga derslerini düzenli bir şekilde yaparsanız etkisini kısa zamanda göreceksiniz.

Her gün 1 saat ev de vakit ayıramayacak olanlar mutlaka haftada 3 gün haftanın tamamına bu 3 günü bölerek Yoga yapmalı.

Basenleri geniş olan Basenleri inceltmek hatta yok etmek için evde yapılan hareketler  Basen sorunu olan hanımlara özellikle tavsiye edilir.

Yoga esnasında eriyen yağlar kaslara dönüşür ve tüm bedenin çalışması sayesinde vücutta eşit ve dengeli kilo dağılımı ile Fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Sizler için 2 adet 1 saatlik Yoga Videoları paylaşıyorum. Türkçe Yoga nasıl yapılır videoları? dersleri için 2 ayrı düzey de Başlangıç ve orta düzey  Yoga dersleri bulunmakta  bulunmakta.

Yoga Vidya Yoga Dersleri ile yine sağlıklı ve zinde zayıflamak isteyen hanımlar için en doğru Yoga Teknikleri gösterilmiştir.

Yogamızı destekleyecek Diyet önerileri için sizler için özel olarak hazırladığımız Diyet ve Zayıflama bölümüne bakabilirsiniz.

Zayıflamak için Basenleri eritmek için Egzersiz hareketlerine buradan bakabilirsiniz. Yağları Eriten İçecek ile gün boyu Nane,Zencefil ve Limon ile yapılan içecek ile Diyetinizi desteklemenizi tavsiye ederim.

Zayıflamak için Yoga Egzersizleri

Sizler için en kısa zamanda evde yapılan Pilates (Plates) dersleri ile diğer videolar ile  beraber olacağız.

İstanbul ve Ankara da bulunan Yoga Merkezleri nerede adres ve Telefon bilgileri için Yoga Dersi Fiyatları ne kadar? Hangi Yoga Merkezine gitmeli yazı dizisinden bakabilirsiniz.

1.Başlangıç Yoga Dersleri Videosu

2. Orta Düzey Yoga Dersleri

İsteyenler ilk 1. video ile başlar ve orta düzey Yoga dersleri için diğer alttaki Yoga videosunda ki Yoga dersindeki çalışmaları uygulayacaklar.

Orta Seviye Yoga Dersi 


Videoları izleyerek Yoga dersleri sayesinde evde yapılan Yoga Egzersizleri size zindelik katacaktır.Uzmanından Türkçe Yoga Dersi almak isteyenler için birer Fırsat olan Yoga çalışmalarını siz de ev de uygulayabilirsiniz.

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz