Skip to main content


HER GÜN 1 SAAT YOGA İLE EVDE HARİKA ZAYIFLAMA EGZERSİZLERİ

Ramazan,Oruç ve Bayram derken hepimiz Kış aylarına yeni eklenen kilolar ile gireceğiz.

Evde Zayıflamak için Yapılacak Yoga Dersleri isteyenlere tam 1 saat sürem her gün evde 1 saat Yoga ile Zayıflama Egzersizleri.

Eğer sağlıklı beslenerek yediklerinize de dikkat ederseniz Evde uygulayacağınız Yoga ile sizde Kışa Fit bir Vücut ile girebilirsiniz.

Sizlere tavsiyem bu Yoga hareketlerini her gün kahvaltıdan iki saat kadar sonra yapmanız.

Eğer sabah saatlerinde vaktiniz olmuyorsa o zaman iki yemek arası karnınız ne aç ne de tok olduğu zamanlarda yapmanız gerekir.

Burada verilen Yoga dersi özellikle doğumdan sonra alınan kiloları nasıl verilir? diye düşünen ve araştıran hanımlara öneririm.

Sıkı kalçalar,ince bel ve orantılı bir vücut ölçüleri ile sizler de sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

1 Saatlik Tam Yoga dersi ile evinde küçük çocuğu olan ve yürüyüş yapmaya vakti olmayan ayrıca çalışan hanımlar için kış aylarında yapılacak zayıflama dersleri.

Sizler için daha önce 87 kilodan 67 kiloya zayıflama hikayemi paylaşmıştım.

Kalorisi düşük yiyecekler ile kısa zamanda çok zayıflamak yerine Sağlıklı ve kalıcı zayıflık için önerileri okuyabilirsiniz.

Yoga dersleri esnasında gösterilen hareketler Göbek sorunu olan belini inceltmek isteye ve kalın bacaklarından şikayet hanımlar için de etkili.

yoga-baslangic-orta duzey-programi
yoga-baslangic-orta duzey-programi

1 Saatlik Yoga dersi videosu tüm bedende incelik sağlıyor ve yağların erimesine yardımcı oluyor. Eğer Yoga derslerini düzenli bir şekilde yaparsanız etkisini kısa zamanda göreceksiniz.

Her gün 1 saat ev de vakit ayıramayacak olanlar mutlaka haftada 3 gün haftanın tamamına bu 3 günü bölerek Yoga yapmalı.

Basenleri geniş olan Basenleri inceltmek hatta yok etmek için evde yapılan hareketler  Basen sorunu olan hanımlara özellikle tavsiye edilir.

Yoga esnasında eriyen yağlar kaslara dönüşür ve tüm bedenin çalışması sayesinde vücutta eşit ve dengeli kilo dağılımı ile Fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Sizler için 2 adet 1 saatlik Yoga Videoları paylaşıyorum. Türkçe Yoga nasıl yapılır videoları? dersleri için 2 ayrı düzey de Başlangıç ve orta düzey  Yoga dersleri bulunmakta  bulunmakta.

Yoga Vidya Yoga Dersleri ile yine sağlıklı ve zinde zayıflamak isteyen hanımlar için en doğru Yoga Teknikleri gösterilmiştir.

Yogamızı destekleyecek Diyet önerileri için sizler için özel olarak hazırladığımız Diyet ve Zayıflama bölümüne bakabilirsiniz.

Zayıflamak için Basenleri eritmek için Egzersiz hareketlerine buradan bakabilirsiniz. Yağları Eriten İçecek ile gün boyu Nane,Zencefil ve Limon ile yapılan içecek ile Diyetinizi desteklemenizi tavsiye ederim.

Zayıflamak için Yoga Egzersizleri

Sizler için en kısa zamanda evde yapılan Pilates (Plates) dersleri ile diğer videolar ile  beraber olacağız.

İstanbul ve Ankara da bulunan Yoga Merkezleri nerede adres ve Telefon bilgileri için Yoga Dersi Fiyatları ne kadar? Hangi Yoga Merkezine gitmeli yazı dizisinden bakabilirsiniz.

1.Başlangıç Yoga Dersleri Videosu

2. Orta Düzey Yoga Dersleri

İsteyenler ilk 1. video ile başlar ve orta düzey Yoga dersleri için diğer alttaki Yoga videosunda ki Yoga dersindeki çalışmaları uygulayacaklar.

Videoları izleyerek Yoga dersleri sayesinde evde yapılan Yoga Egzersizleri size zindelik katacaktır.Uzmanından Türkçe Yoga Dersi almak isteyenler için birer Fırsat olan Yoga çalışmalarını siz de ev de uygulayabilirsiniz.

Benzer Yazılar:

EVDE KOLAY KUŞ YUVASI TOPUZ MODELİ
Saçlarınızın hepsini şöyle yukarıda kuş yuvası topuz toplamak istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buyrun. Artık kendi kuaförümüz olup dışarı çakarken kolayca bir at kuyruğu toplamaktan dahada ileri giderek şık topuzlar ve saç modelleri ...
EN İYİ ZAYIFLAMA YÖNTEMİ NEDİR
En sağlıklı Diyet hangisidir?  Zayıflamak için neler yapılmalı? En çok ve çabuk zayıflatan Diyet hangisi? Diyet gıdaları tüketirken nelere dikkat etmeliyiz? Diyet yaparken sabah kahvaltısında neler yemeliyiz? Diyet yaparken ne kadar miktarda yiyebilirsiniz ve ...
HEDİYE AMBALAJINDAN TIRNAKLARA PUANLI SÜSLEME YAPMA TEKNİĞİ
Son yıllarda artık tırnakların tek renk ojelerle boyanmadığını hatta gençler arasında bunun demode olduğunu duyuyoruz. Tabi bu kadar zahmetli tırnak süslemelerini biz ev kadınları yapsak dahi rutin ev işlerinden tırnağımızda ne oje ne ...
EN GÜZEL GELİN SAÇI MODELLERİ
2013 Senesi yeni çıkan Gelin başı modellerinden bazılarını sizlerede göstermek istedim. Nasıl bir gelin saçı yapacağınıza karar veremediyseniz burdaki Harika Gelin Saçı modelleri fikir verebilirler. Yazın gelmesiyle Düğün ve Sünnet şölenleri başladı. Öncelikle ...
DİŞLERİMİZİ NASIL BEYAZLATIRIZ
Bembeyaz dişlerimizin olmasını hepimiz isteriz, fakat dişlerimizin beyazlığını korumamız için yapmamız gerekenleri tam yapmayız.diş beyazlatma yöntemi ile bembeyaz dişleriniz olabilir Günümüzde diş beyazlatma yöntemi, estetik diş hekimliğinde etkin bir yere sahiptir. Diş beyazlatma estetiği, ...
NOTA İŞARETLERİ TIRNAKLARIN ÜZERİNDE NASIL DURUR
Tırnakların üzerilerine ojeyle çizilen şekiller arasında en çok beğendiklerimden birisi. Notaları tırnakların üzerine sürme çok hoş olmuş fakat gel gelelim bunu yapabilmek için insanın elinin hiç titrememesi gerekiyor.Hadi diyelim zor bela sol elimizdeki ...
YILBAŞI GECESİ İÇİN BEYAZ FARLI GECE GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR
Yılbaşı gecesini dışarıda eğlenerek geçirmek isteyenler yeni yıla değişik ve güzel bir gece makyajı yaparak girmek isterlerse buyrun size ışıl ışıl beyaz far uygulanarak yapılan güzel bir gece göz makyajı. Beyaz far kullanmak ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 thoughts to “HER GÜN 1 SAAT YOGA İLE EVDE HARİKA ZAYIFLAMA EGZERSİZLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir