100 ADET LİF MODELİ

100 ADET LİF MODELİLif Modelleri

TAM  100 ADET LİF MODELİ var burada. Lif Modelleri arşivime baktım baya çok model varmış arşivimde, bende sizlerle netten toplanan bu güzel lif örnek ve modellerini sizlerle paylaşmak istedim.

Çeyizlik Lif Modelleri için kendinize buradan bir çok Örgü Lif Modelleri bulabilir ve Yeni Lif Modelleri yapabilirsiniz.Lif Modelleri 2015 yılında daha çok Tığ işleri ile yapılırken Artık şiş ve tığla örülen bir çok Lif Örneği görebilirsiniz.

Derya Baykal Lif Modelleri olarak Lif Modelleri yapılışı anlatımlı ve Videolu Örgü Lif Örneklerine Örgü videoları yazan bölümlerden bakabilirsiniz.

çeyizlik güzel liflerde var, çok kolay örülen lif örnekleride var. Örgü örmeye ilk başlayanlar genelde il örgüsünü ya atkı,ya lif yada tutacak örerek başlar, yada el bezi :) ben tutacak örmüstüm ilk öğrendiğimde danteli 9 yaşındaydım.

Neyse boş verin beni liflere bakalım biz :) En yeni En güzel Yeni lifler (yeni Eklendi) Yeni eklenenler (14 haziran) Lif Örnek ve Modellerine bu linklerden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bayanların el işi ihtiyaçlarına yönelik resimli ve açıklamalı el işi örnekleri payşamaya çalışmaktayız. Sitemizde görmek istediğiniz el işi örneği için lütfen yorumlardan yazmaya çekinmeyiniz.

Örneklerin nasıl örüldüklerini gösteren videolar paylaşmaya gayret ediyoruz.

101 Adet lif modeli

Yeni Lif Örnekleri

Salkım saçak lif modeli

El sokmalı Lif Modelleri

Ovunma Bezleri

Çeyizlik Lifler

Lif etrafına püskül yapılışı Diğer liflerimize ulaşmak için mavi renk linklere tıklayınız.

mor-beyaz-fistikli-sabun-sokmali-lif
mor-beyaz-fistikli-sabun-sokmali-lif

This Post Has 109 Comments

 1. Kamuran

  Lif modelleri görselleri çok güzel. Yeni sezon yani yeni lif örneği istiyom ben.Ben 13 yaşındayım yeni öğreniyom abla en güzel lif örgü örme istiyom.Gogola lif modelleri yazdım burda çok var ama ben lif nasıl örülür kolay lif örneği olsun istiyom.El bezi lifler yada tığla lif modeli şişle lif örmede olur

  1. admin:Dilek ÖZATMACA-Özsoylu

   Tabi canım yenilerini zaten ekliyorum. Sen el işleri adlı menüye bak orda hep yeni örnekler bulabilirsin.

 2. sefer

  Admin hanım yeni olan lif örnekleri ekliyorsunuz fakat ben daha çok anlatımlı lif modelleri ve açıklamalı lif örnekleri istiyorum. 10 parmağında 10 marifet lif modelleri demişsiniz o kadar marifetli olmayanlar için:) Facebook lif örnekleri burda nazarca.com sitenizde var fakat ben 2014 te çıkan lif örneklerinden istiyorum

  1. admin:Dilek ÖZATMACA-Özsoylu

   Merhabalar Sefer Hanım
   El işleri bölümümüzde videolu lif örme ve resimli açıklamalı lif görselleri var. En yeni lifleri orda bulabilirsiniz. Size tavsiyem el sokmalı lif modelleri olanlara bakmanız.

 3. Sıdıka

  10 parmağınızda 10 marifet Lif modelleri harika.Çeyizlik lif modelleri ve 2014 en yeni çıkan lifleri bekliyoruz. Lif örneği olarak verdiklerinizi Açıklamalı lif örnekleri birde Videolu lif modelleri için teşekkürler

  1. admin:Dilek ÖZATMACA-Özsoylu

   Siteme hergün yeni lif örnek ve modelleri ekliyorum. El işleri menümüzden takip edebilirsiniz. Teşekkürler

Bir cevap yazın