Örgü Modelleri Bebek Örgüleri VİDEOLU YILDIZ KÜMESİ TIĞ İŞİ ÖRNEĞİ

VİDEOLU YILDIZ KÜMESİ TIĞ İŞİ ÖRNEĞİ

311
videolu-tig-isi-yildiz-kumesi-ornegi-orulusu

Videolu En çok lif örmek için kullanılan Yıldız Kümesi Örneği ile yine güzel ve Videolu anlatımlı Örnek Modeli ile beraberiz.

Örgü Lif Modelleri örülürken çok kullanılan bu güzel Tığ işi Örnek Bebek battaniyesi örmek için kullanılan güzel örnekler arasında.

Bu örneği trabzan üzerine işledikleri ve biraz daha farklı ördükleri Kaz ayağı ve Karga ayağı örneği diye bilinen farklı bir versiyonu daha var.

Burada gördüğünüz örneği şiş örgüleri içinde ilmek çıkarma mantığı ile örgü arasında kullanıp tekrar şişler ile ilmek çıkarak ördüğünüz de ortaya çok şık hem şiş hem tığla örülen ikili örnek çıkar.

Bebek battaniyesi örmekte kullanacaksanız tavsiyem canlı ve renkli ipler ile örmeniz den yana.

Bugün sizlere Battaniye ve Yatak örtüsü gibi el işlerine çok yakışacak olan Waffle tığ örneği modelini sundum. Örneğin videosunu izleyerek bu güzel örnek modelini sizde örebilirsiniz.

Resimli açıklamalı Zizzag Trabzanlı örnek modeli yine sevilen ve hanımlar tarafından tercih edilen Örnek modellerin den.

Hazır Tığ işlerinden bahsetmişken Tığ ile ördüğünüz hatta şişler ile örülen örneklerin kenar örgüleri için kullanabileceğiniz Döngü Kenar örneğini de göstermeden geçmek istemiyorum.

Tığ ile Motifli Kare örnekler arayanları da unutmadım elbette. Güllü Motif örneği güzel Motifler arayan arkadaşlar için.

Kanca Çekti örneği ilginç ve farklı örnekler isteyen hanımların rağbet ettiği bebek örgüleri için şirin e farklı örnek modellerinden. Örnek şişler ile örülüyor.

Son olarak Tığla örülen Yuvarlak Motif modeli paylaşmak istiyorum. Daha fazla ve güzel Örnek videoları ve Resimli örnek anlatımları için El işleri bölümüne bakabilirsiniz.

Beğendiğiniz Örnekleri Facebook sayfalarında sevdikleriniz ile paylaşabilir ve sayfanın altındaki Yorumlar bölümünden örnek isteklerinde bulunabilirsiniz.

Örgü Videoları bölümüne baktığınız da hem şişler hem tığ ile örülen Örnek videoları yanı sıra diğer çeyizlik ve el işi videolarını izleyebilirsiniz.

Burada videoda izlediğimiz gibi bu örneği şiş ile örülen örneklere,Amigurumi ve sık iğne şeklinde örülen her örgü modeli üstüne yapabilirsiniz.

Sizler için her gün en güzel Örnekler ve 2015 yılının en sevilen örgü modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Facebook ve diğer sosyal ağlardan bizi takip edebilir en güzel örnekler paylaşıldığı anda örneklere ulaşabilirsiniz

videolu-tig-isi-yildiz-kumesi-ornegi-orulusu
videolu-tig-isi-yildiz-kumesi-ornegi-orulusu

Videolu Yıldız Kümesi Örnek Modeli


Sådan Hækl-Spike Cluster Stitch-Wie häkeln-Spike-Cluster Stich-Spike Cluster Stitch-

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz