Örgü Modelleri Bebek Örgüleri VİDEOLU ANLATIMLI WAFFLE TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEĞİ

VİDEOLU ANLATIMLI WAFFLE TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEĞİ

1778
waffle-gofret-orgu-modeli
waffle-gofret-orgu-modeli

Sizlere en çok Bebek Battaniyesi örmek için kullanılan Tığ işi Videolu Anlatımlı Waffle Battaniye Tığla örülen Örnek Modelini göstermek istiyorum.

Örnek kalın olduğu için Battaniye olarak hem sıcak tutar hem çokta güzel ve kolay bir Örnek. Videolu anlatımda bir Bey bu güzel örneği bizlere detaylı bir şekilde anlatmış.

waffle-gofret-orgu-modeli
waffle-gofret-orgu-modeli

Bu örneğin değişik renk ipler ile ve tek renk yapılmış Resimlerini de sayfaya ekledim siz de rahat karar verirsiniz ne renk öreceğinize.

Renkli olan Büyük Battal boy Örgü Battaniye modeline baktığımda aklıma şu renkli Pikeler geldi. Serin akşamlarda üstünüzü örter ya da Yatağın üzerine örter şık bir Örme Yatak Örtünüz olur.

renkli-iplerle-waffle-ornegi
renkli-iplerle-waffle-ornegi

Örnek tek renkte çok şık fakat ben bir kaç renk ile örülen renkli olan modelleri daha çok sevdim. Örgü Karyola örtüsü olarak Çeyizinize de koyabilir ya da evinizde kendiniz için kullanabilirsiniz.

Bebek Karyolasına örtü olarak kullanacaksanız aynı örnek ile Waffle Örgü Bebek Yastığı çok güzel olur. Tığ işi sevenler ve kendilerine İnternet’ten Örnekler ya da Facebook Tığ İşleri Paylaşıyorum

Örnek Modelleri arayan hanımlar için daha önce paylaştığım Örnek Modelleri arasından size başka Resimli açıklamalı veya Videolu Anlatımlı Tığ örgüleri çalışmalarını da göstermek istiyorum.

waffle-pattern-blanket
waffle-pattern-blanket

En son Örgü olarak paylaştığım Şal Örgüsü Modeli Tığ işi oldukça zarif Abiye Örgü Şal Örneği.

Videolu Çocuk Bebek Örgüleri arasından şık bir Örgü Kız Elbisesi seçtim sizler için. Kızları olan hanımlar kış aylarında içine bir badi altına bir külotlu çorap çok şık olur.

Yaz içinde kış içinde kullanacağınız mevsimlik örgü elbise isteyenlere tavsiyem ona göre ip kullanmaları.

Resimli Tığla Örülen örnekler arasından Zigzag Tığ Örneği Yatak örtüsü ve Örgü Battaniyeler için düşünebileceğiniz bir Örnek Modeli

waffle-tig-isi-battaniye-ornegi
waffle-tig-isi-battaniye-ornegi

Buradan çok fazla link veremiyorum fakat on bir Örnek daha paylaşayım. Bu örneğin adı Yelpaze Örneği. Tığ ile örülen çok şık bir Örnek. Videolu Yelpaze Modeli örnek.

Şimdi gelelim bugün öğreneceğimiz modele. Waffle tatlı sevenler bilirler Waffle piştikten sonra hamuru bu şekli alır zaten örnek adını bu tatlıdan almış.

Waffle Stitch Baby Blanket, Shawl, Scarf Crochet

Waffle Stichbabydecke , Schal, Schal Häkeln-Waffle Stitch Babytæppe, sjal, halstørklæde Hæklet-Wafel Stitch Deken van de Baby, sjaal, sjaal Haak-Blanket Waffle bébé de point, châle, écharpe Crochet

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz