Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ İĞNELERİ İLE WAFFLE ÖRNEĞİ

VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ İĞNELERİ İLE WAFFLE ÖRNEĞİ

1442
ORGU-SİSLERİ-İLE-WAFFLE-ORGU-MODELİ-VİDEO
ORGU-SİSLERİ-İLE-WAFFLE-ORGU-MODELİ-VİDEO
ORGU-SİSLERİ-İLE-WAFFLE-ORGU-MODELİ-VİDEO

Videolu Örgü Modeli olan Örgü İğnesi ile örülen Waffle Örgü Modeli ister tek renk iple ister iki renk örgü ipi ile örün her iki türlü de çok yakışır bir Örgü Örneği. Waffle Örneğinin bir de Tığla örülen farklı bir modeli var.

Tığ işi Waffle Örgü Modeli kalın bir örnek olduğu için Bebek battaniyesi örmek için örnek arayanlara tavsiye edebileceğim bir Örgü Deseni.

Kış aylarının en soğuk günlerini yaşadığımız Bu günlerde evde boş zamanlarımızı geçirmek için sığındığımız Örgü İşleri aynı zamanda Örgü sıcak yün giysiler örmemizi hemde daha eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmemiz için çok faydalı.

Eğer kendiniz Örgü Örmeyi bilmiyorsanız dahi Örmeyi bilen ve sipariş kabul eden Örgücü bayalara beğendiğiniz örnekler ile bir çok güzel Örgü ördürebilirsiniz.

orgu-waffle-modeliNazarca Yeni Örgü Modelleri arasından size en son yeni örnekler Yan Bambu Örneği ve Çapraz Geçiş Örnek modelini tavsiye ederim.

Nohut Örneğini sevenlerin çok beğeneceği benzer bir örnek olan Ahududu Örgü Modeli nasıl örülür buradan bakabilirsiniz.

Size Waffle Örgü Modelinin hem tek hem iki renkle örülmüş iki ayrı resmini paylaşıyorum siz nasıl öreceğinize karar verebilin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz