Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI AHUDUDU ÖRGÜ YAPILIŞI

VİDEOLU ANLATIMLI AHUDUDU ÖRGÜ YAPILIŞI

1057
ahududu-orgu-mmodeli-video

Videolu Örgü Modelleri-Anlatımlı 2016 Örgüleri-İşte size yine çok güzel bir Örgü Modeli Videosu. Ahududu Örgü Modeli nasıl yapılır? videolu anlatımı.Bu Örneğin benzerleri Nohut örneği,Böğürtlen Örgü Model,Pancar Tarlası ve Bataklık Örgü Modellerine çok benziyor olması.

Tüm Bu örnekleri El işleri yazan bölümde Videolu Açıklamalı Örgü Modeli olarak izleyebilirsiniz.Oldukça şık ve bir çok şey örebileceğiniz güzel örgüler arasından size elbette çok beğendiğim özel örgü desenlerini de ayrıca tavsiye etmek istiyorum.

Örnek olarak son neler paylaşmışım şöyle bir göz atalım.Bambu Örneğinin bir değişik Versiyonu olan Yan Bambu Örneği Bugün paylaştığım diğer Örnek Çıkarma videolarından.

Hintli Örgü Modeli bu örnek gibi böyle tomurcuk şeklinde örnekleri sevenler için. Bu örnekler çok zor değil ancak bu örnekleri ördüğünüz de fazladan bir kaç çile yün örgü ipi kullanmanız da gerekebilir.

İşte yine en çok sevilen en güzel Örgü Modellerinden çok beğenerek paylaştığım Çapraz Geçiş Örgü Modeli. Bu Örneğe mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Buyurun Ahududu Örneği nasıl örülüyor? alttaki örgü videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

ahududu-orgu-mmodeli-video
ahududu-orgu-mmodeli-video

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz