Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI ÇAPRAZ GEÇİŞ ÖRGÜ MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI ÇAPRAZ GEÇİŞ ÖRGÜ MODELİ

787
capraz-gecis-orgu-modeli

Ocak ayının ilk günü ve beni Bugün ilk paylaşımım olan güzel ve çok kibar bir örgü modeli Videolu Anlatımlı Çapraz Geçişli Örgü Modeli Yapımı.2016 Örgü Desenleri ve Yeni güzel Örgü Örneklerini sizler ile bu yılda paylaşmaya deva edeceğim.

Son olarak sizler ile neler paylaşmışım şöyle bir göz atalım.Örgü boyunluk modeli isteyen hanımlara tavsiye edeceğim Gerdanı ve boynu tam örten Örgü Boyunluk Yapımının videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Örgü şişleri ile örülen Örnek Videoları bölümünde dün paylaştığım ,her sırada farklı renkle örülen çok şirin bir Örgü Modeli isterseniz Tavşan Dişi Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz.Bu örneğin kendini göstermesi için renkli olarak örülmesi gerekiyor ancak ben tek renk ile örüldüğünde de çok asil bir örnek olacağını düşünüyorum.

Kış için Şal ya da Süveter örmek için File Örgü Modeli isterseniz işte burada göreceğiniz renkli iple örülen kolay örgü modeli File Örneğine bakabilirsiniz.

Sitede üst menüde bulunan El işleri ile Örgü Videoları yazan menülere bakarsanız sitedeki tüm El İşi Örgüleri ve Tığ işi Örgü Modellerini görebilirsiniz. Bebek Örgüleri ve çocuklara örülecek giysiler için tavsiye örnekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

capraz-gecis-orgu-modeli
capraz-gecis-orgu-modeli

4 YORUMLAR

  1. Sevgili Nurcan hanım ben örgü işinden orta derecede anlyorum. Resimli ve Videolu Örgü Modelleri internette paylaşılan toplama ve düzenleme neticesinde sizler ile paylaştığım modellerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz