SİTEYE İÇERİK EKLE

Sitemizdeki Değerli Yazarlarımızdan biri olmak isterseniz resimli anlatımdaki gibi sizde sitede ilginizi çeken bölüme içerikler ekleyebilirsiniz. Amacımız sizlerin desteğiyle nazarca.com olarak daha büyük bir site olarak çok daha fazla ziyaretçiye ulaşarak onlara içeriklerimizle faydalı olabilmek arzusundayız. İsterseniz satmak isttediğiniz ürünleri kategorilerden satış yap bölümünede ekleyrek sitemiz üzerinden bize hiç bir ücret ödemeden ürünlerinizin satışını yapabilisiniz. Öncelikle yapmanız gereken Üye olduktan sonra sayfanın altındaki bölüme bana hangi nickle üye olduğunuzu yazmanız gerekiyor. Admin panelinden üye adınızı gördükten sonra sizi Yazar olarak atayacak ve editörünüzü artık görüp içerik ekleyebileceksiniz.

Resimlere Tıklayarak daha büyük halini görebilirsiniz.

nazarca-com-wp-yazi-ekleme2

Öncelikle kayıt ola tıklayıp üye olun daha sonra bana bu sayfadaki yorum bölümünden üye adınızı yazarsanız sizi Yazar olarak tayin ettikten sonra siteye içerik ekleyebileceksiniz.Yazarlığınız aktif olduktan sonra resimdeki Girişe tıklayarak editörünüze giriş yapınız.

nazarca-wp-yazi-ekleme-anlatimi

 

yazi-ekleme-wp-nazarca-com

Editörünüz resimdeki gibi görünecektir. Yazılara okla geldiğinizde yazı ekle yazısının üzerine tıklayınız.

nazarcayazinasileklenir

Yazı ekleme editörünüzü bu şekilde göreceksiniz. Altaki resimlerde nasıl yazı ve resim ekleyeceğinizi detaylı olarak gösterdim.

nazarcayazieklemeanlatimi

Yukarıdaki resimli anlatımda tüm detayları görebilirsiniz.

nazarcaanalatimliyaziekleme-wordpresss

Yukardaki resmi dikkatli incelediğinizde editöre nasıl içerik ekledndiğini göreceksiniz. En son sayfanızı düzenlediğinizde mavi butonlu İnceleme için göndere tıkladığınızdan benim düzenlemem ve onayımdan geçince ilgili kategorilerde sayfanızı görebileceksiniz.Profil ayarlarından resim eklerseniz sizin eklediğiniz sayfaların altında yazar olarak biyografiniz veresminiz görünecektir.

nazarcayaziekle

7 Comments on SİTEYE İÇERİK EKLE

  1. Merhaba ben ben boncuklu sus havlulari istiyorum ve onları bu site üzerinden satışa sunmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim…

  2. 20 yıldır yazılımla ilgilenen biri olarak sizin azminize ve emeğinize hayran kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. Elinize sağlık …. yukarıda ki web sitesi bize ait. İzmir de oturuyorum. Sevgiler …

    • Sizin gibi donanımlı bir hanımefendinin benim için böylesine güzel düşünceler içinde olması beni ayrıca sevindirdi ve mutlu etti.Bende izmir Bornava da oturuyorum facebooktan arkadaşlık teklifi gönderirseniz sizinle tanışmak ve sohbetler etmek isterim.Dilek Özatmaca-Özsoylu olarak facebookta beni bulabilirsiniz.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*