TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI PARAŞÜT ÖRGÜ DESENİ

turkce-videolu-anlatimli-parasut-ornegi

Videolu Anlatımlı Örgü Modelleri-Arzu hanımın ördüğü ve örneğin nasıl örüldüğünü bize gösterdiği Türkçe Videolu Anlatımlı Paraşüt Örgü Modeli Nasıl Örülür detaylı ve uygulamalı Örnek çıkarmak için videoyu izleyebilirsiniz.

Sevgili Arzu hanı yine çok şık bir Örnek modeli paylaşmış.Daha önce bu örneğe çok benzeyen Haraşo Yelpaze Modeli Örgü desenini paylaşmıştım.O Örneğe de buradan bakabilirsiniz.

turkce-videolu-anlatimli-parasut-ornegi
turkce-videolu-anlatimli-parasut-ornegi

Örnek çıkarmakta zorlanan hanımlar için anlatarak ve göstererek örnek modelleri videoları paylaşan Arzu hanıma bir kez daha bu güzel Örnekler için teşekkür ederim.

Eğer yine Türkçe anlatılan Sade bir örnek isterseniz tek renk ip kullanarak öreceğiniz Zincir Örgü Modeli adlı

örneğe buradan bakabilirsiniz. Bu örnekte Arzu hanımın bizlere öğrettiği Örgü videolarından.

Paraşüt Örgü Deseni özellikle Bebek örgüleri ve çocuklar için kız çocuklarına güzel Örgü Hırka veya Kazak olarak düşünebilir .

Sizlere Ayrıca Işıl hanımın Örgü Hırka süslemek için Örgü Penguen nasıl örülür? ve nasıl hırka üzerine dikilir göstermek istiyorum. Buradan bakabilirsiniz.

Paraşüt Örneği Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI YILAN KAFESİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*