Örgü Modelleri Bebek Örgüleri DETAYLARLA UĞRAŞMADAN PRATİK BEBEK YELEK

DETAYLARLA UĞRAŞMADAN PRATİK BEBEK YELEK

1657
pratik-orme-bebek-yelek-2024
pratik-orme-bebek-yelek-2024

Detaylarla uğraşmak istemeyenlere En kolay örgü bebek yelek modeli. Basit bebek yelek yapılışı ile Kürklü cepli Pratik yelek kız/erkek bebek yelek modeli tarifi.

Örgü bebek kıyafeti yelekte Çiçek cepli kürk iple tığ işi kenar oyalı 40 ip ile şiş örgü kolay bebek yeleği tarifi var bugün.

kurk-iple-cepli-beyaz-yelek-2024
kurk-iple-cepli-beyaz-yelek-2024

Erkek bebekler için de kenar oyasını farklı renklerde yapabilir ceplerinde ister çiçek yapar ister yapmazsınız çok pratik bir yelek tarifi.

Modelde kullanılan ip sarma bir ip bu tarz ipler kalın şiş ile yaptığınızda çok salaş ve esneyen bir örgü oluyor Onun için çok kalın olmayan üç buçuk numara bir şiş ile örülmüş.

cepleri-kurk-cicek-boncuk-yelek
cepleri-kurk-cicek-boncuk-yelek

Beyaz bebek yelek modeli kenar oyaları Koton ip ile yapılmış aynı şekilde ceplerdeki çiçek örgü çiçek yine ip ile hazırlanmış örme bebek yelek iki düğme ile üst kısımdan tutturulmuş.

46 ilmek ile yeleğin arka parçasından ön parçaları da 25 ilmek atılarak model Haroşa örgü ile çalışılıyor.

orme-pratik-kolay-cocuk-yelekleri-45
orme-pratik-kolay-cocuk-yelekleri

Parçalı bebek yelek modeli 3 parçadan iki önü ve bir arkası ile yapılıyor. Haroşa örgü olduğu için ilmek sayısını attıkça zorlanmaz, yine aynı modele Sadık kalarak Yetişkin yelek modeli boyutuna kadar o modeli rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Video kaynak: CANORGULERDESIGN

Kolay Modelli Örgüden Bebek Yelek Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz