Menü Kapat

turkce-igne-oyasi-videolari

İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ VİDEOLU TÜRKÇE TARİFLERİNamaz Baş Örtüsü İğne Oyaları-Yazma Yemeni Kenar Oya Modelleri-Türkçe Videolu Açıklamalı İğne Oyası Örnekleri-Çam Ağacı İğne Oyası-Menekşe İğne oyası ve Tahta Boncuklu Oyalar.

İğne Oyası 2016 Modelleri arasında seçtiğim ve çok beğendiğim 4 Tane İğne yazma Oyası Kenar modellerinin nasıl yapıldığını Videoları izleyerek görebilirsiniz.

Anlatımlı İğne Oyası çalışmaları sayesinde Namazlık Örtüleri gibi Modellerin kenarlarına Pullu,Boncuklu ve değişik İğne Oyaları nasıl yapılır bu Modellerde öğrenebiliriz.

İğne Oyası Yapımı için kullanılan Malzemeler Taşlı İğne Oyaları-Boncuklu İğne Oyası Modelleri-Halkalı ve Çatal ile yapılan İğne oyası Örnekleri-İnci Boncuktan İğne oyası ayrıca Kadife İğne oyası örnekleri yapılıyor.

Tığ oyaları ya da İğne Oyaları Tülbent Kenarları için kullanılan bu örnekler aynı zamanda Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri olarak ta kullanılıyor.

Çiçekli İğne Oyaları Boyuna bağlanan Fularlar ve İğne Oyası Takılar da çok güzel duruyor. Oya seven hanımlar için arada en beğenilen İğne Oyası Modelleri arasında seçtiğim örnekleri sizler için paylaşıyorum

Sitede bulunan İğne ile yapılan Oya Modellerinden biri olan Ponponlu İğne Oyası yapılışını burada ki videoyu izleyerek görebilirsiniz.

3 Değişik Tığ Oyası Modelleri bulunan Boncuklu Tığ Oyaları içinde 3 güzel Tığ Oyası Örneği Boncuklu olarak nasıl yapılıyor? Türkçe anlatımlı Videolu Oya Tarifi burada.

İğne Oyası örnekleri olarak sunduğum bu sayfada hem en eski bilinen Klasik İğne oyası örneklerini görebilir ya da burada ki 98 tane İğne Oyası Modelleri olan sayfaya da bakabilirsiniz.

Yazma Oyaları içinde yine En güzel Çeyizlik İğne Oyası Motiflerinden seçilen Örnekleri burada ki örnekte paylaştım.

turkce-igne-oyasi-videolari
turkce-igne-oyasi-videolari

Namazlık İğne Oyaları-İğne Oyası Video


Mor Menekşe İğne Oyası Modeli

Çam Ağacı İğne Oyası

Taşlı Boncuklu İğne Oyası

2 Comments

  1. Geri bildirim: 2017 İĞNE İŞİ KENAR OYALARI 102 TANE EN GÜZEL MOELLER | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: 2017 EN GÜZEL 65 TANE TIĞ OYALARI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir