Örgü Modelleri BONCUKLU İĞNE VE TIĞ OYASI ÖRNEKLERİ VİDEOLU

BONCUKLU İĞNE VE TIĞ OYASI ÖRNEKLERİ VİDEOLU

3077
boncuklu-tig-igne-yazma-oyalari
boncuklu-tig-igne-yazma-oyalari

İğne Oyası Boncuklu Yazma OyalarıTığ Oyası Boncuklu Yemeni,Yazma,Tülbent Kenar Oyaları-Tığ ve iğne ile yapılan Boncuklu Oya Örnekleri Türkçe videolu eğitim videosu ile Açıklamalı Boncuklu Oyaları artık herkes öğrenip yapabilir.

Boncukla Tığ Oyası Çiçek Yapılışı ve İğne oyası Boncuklu Papatya Çiçek Oya Modeli o kadar güzeller ki onlardan yapacağınız Fularlar boynunuzda çok şık duracaktır.

Çeyizlik Yazma Oyaları Boncuk,Pul ve Payetler ile çok daha şık ve göz alıcı oluyor.Kolay Tığ oyaları için sizlere Tığ İşleri bölümünde Tığla yapılan Örgü ve Oya modellerini sunmaktayım.

Yeni Yazma Oyaları bölümüne sizler için geçenlerde 4 adet Türkçe video ile öğretici eğitim videosunu yine burada paylaştım.Güze Oyalar için buradan da diğer modellere bakabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri özellikle Çeyiz hazırlığında olan Anne ve Genç kızlar için burada göreceğiniz en güzel İğne Oyası Modellerine de bakabilirsiniz.

El işleri dediğimizde aklımıza ile gelen Zarafet ve güzelliği ile bizleri büyüleyen Danteller içinde sizlerden çok istek alıyorum.Dantel Yelekler adı altında size sunduğum Dantel Bayan Yelek Yapılışı gösterilen bu sayfamızda aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Alttaki 3 adet Boncuk Oya Yapılışı videoların da 2 adet Boncuklu İğne oyası ve Boncuklu Tığ Oyası yapılışı gösterilmektedir

Ören Hanım Boncuklu Oya Tarifleri

boncuklu-tig-oyalari
boncuklu-tig-oyalari
boncuklu-yazma-kenari-oyasi
boncuklu-yazma-kenari-oyasi
papatya-boncuklu-yemeni-oyasi
papatya-boncuklu-yemeni-oyasi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz