Hobi El İşi Oyuncak Yapımı DONDURMA ÇUBUKLARINLA YAPILAN KÜÇÜK EV MAKETİ

DONDURMA ÇUBUKLARINLA YAPILAN KÜÇÜK EV MAKETİ

2485
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev

Küçük bir ev maketi yapmak niyetindeseniz buyrun size Hobi çubuklarından küçük ev nasıl yapılır. Halk dilinde Dondurma çubukları ve Doktor çubukları denilen bu hobi çubukları 45-50 adetlik paketler halinde Kırtasiyelerde 6-7 tl arası satılıyor. 3 değişik boy ve kalınlıkta satılan hobi çubuklarından bir çok hobi ve süs yapılabiliniyor.

Daha önce sitemde paylaştığım bir kaç örneği daha sizlere göstermek istiyorum. Ufak tefek takı gibi süslerinizi kayabileceğiniz Hobi çubuklarından muhafaza kutusu , Çocuk odalarını Dekore ederken kullanabileceğiniz değişik şirin şeyler Hobi çubuklarından yapılan etkinlikler , Teneke içecek kutusu ve hobi çubuklarından vazo yapılışı, Yine Hobi çubuklarıyla yapılmış iki katlı Dublex Ev Maketi , Genç kızların ve küçük kızların çok seveceği Hobi Çubuklarından Takı Bielkik Yapımı, İlkokul ve Okul öncesi basit Değirmen Yapma, Hobi Çubuklarından Fotoğraf Çerçevesi,  Evinizin dekorunda süs olarak kullanabileceğiniz ödev için kar tanesi yapması gerekenlerin ilgisini çekecek olan Hobi Çubuklarından Süs Kar Tanesi, Mutfak Ya da Banyo Dekorasyonunda içine sabun ya da mutfak masası üzerinde meyvelerinizi koyabileceğiniz Hobi Çubuklarından KaseHobi Çubuklarından Yapılan Çiflik Evi Maketleri,  Okul Öncesi ve İlkokul öğrencileri için Hobi Çubuklarından Ve keçeden sevimli Hayvanlar yapma faliyetleri, Kitap okumayı sevenler için Hobi Çubuğundan Ayraç,Dondurma Çubuğundan Okul Öncesi Çovuk Yapma Faliyetleri, Yine Dondurma Çubuklarından Evler, Dondurma Çubuklarıyla Sevimli Resim Çerçeveleri, Değirmen ve Yapı Maketi, Gördüğünüz gibi yazmakla bitmeyecek gibi Hobi bölümümüzde daha fazlasını bulabilirsiniz.

casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev

casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-6
Malzemeler:Hobi Çubukları,Akrilik ya da Guaj boya,tutkal,fırça
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-1
Köşelerine tutkal sürdüğünüz çubukları resimdeki gibi yapıştırınız.
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-2
Sıralamaya lütfen dikkat
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-3
Renk,renk boyadığınız çatı yapımında kullanacağınız parçaların boyanması ve nasıl yapıştırarak birleştireceğiniz gösteriliyor.
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-8
Çatıyı monte etme yapıştırma
casa palito picole-hobi-cubuklarindan-maket-ev-5
kaynak: evimizin bitmiş hali

6 YORUMLAR

  1. Çok teşekkürler Hocam daha bir çok güzel çalışmaları sitemiz de bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz