Dekorasyon ÇOCUK ODASI DEKORASYONUNDA HOBİ ÇUBUKLARI ETKİNLİKLERİ

ÇOCUK ODASI DEKORASYONUNDA HOBİ ÇUBUKLARI ETKİNLİKLERİ

611
hobi-cubuk-etkinlikleri

Çocuk odalarının dekorasyonu için çok şık ve şirin duracağına inandığım Hobi çubuk etkinliklerinde yapılan Kalemlik yada vazo olarak kullanabileceğiniz teneke kutu çevresine hobi çubuğu yapıştırma fikri çok hoş.

Boncuklarla ve steckerleri yapıştırarak yapılan fotoğraf çerçevelerinin şirinliğine diyecek laf yok:). Hobi çubuklarını nerden satın alırım diyorsanız bütün büyük kırtasiyelerde satılıyor. Bulunduğunuz çevrede bulamam diyorsanız internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Hobi çubukları  fiyatları değişik boy ve ebatta paketlerin içinde 45 adet olarak paketleri boylarına göre 4-5 ve 6 tl olarak değişiyor.

Resim çerçevesi yapmak için bir parça hobi çubuklarının boyuna ve çerçevenizin genişliğine uygun karton parçası üzerine sırayla hobi çubuklarını yapıştırınız.

Üçgen kırmızı olan kartonu resimdeki gibi akrilik yada guaj boya ile boyadıktan sonra sticker,renkli şirin düğmeler,boncuklar gibi meteryallerle süslüyebilirsiniz.

hobi-cubuk-etkinlikleri
hobi-cubuk-etkinlikleri

2 YORUMLAR

  1. […] muhafaza kutusu , Çocuk odalarını Dekore ederken kullanabileceğiniz değişik şirin şeyler Hobi çubuklarından yapılan etkinlikler , Teneke içecek kutusu ve hobi çubuklarından vazo yapılışı, Yine Hobi çubuklarıyla […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz