Dekorasyon EV DEKORASYONUNDA SEVİMLİ FİKİRLERE BAYLACAKSINIZ

EV DEKORASYONUNDA SEVİMLİ FİKİRLERE BAYLACAKSINIZ

3237
hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar

Doktorların kullandığı halk dilinde Dondurma çubukları olarak bilinen Hobi Çubukları ile yapılan Ev Maketleri,Takı Standı,Kalemlikler,Sandık,Takı Kutuları,Resim Çerçeveleri,Sandalye,Masa,Duvar Süsleri,Oyuncaklar,Bardak Altlıkları,Magnet ve Buzdolabı süsleri,Resim tutucular aklınıza ne gelirse Cami maketi,Ahşap Maket Kulübeler,Oyuncak Beşik ,Muhafaza Kutuları,ve Gece Lambası.

Öncelikle “Bu kadar Dondurma Çubuğu nasıl biriktirilir ?” diye aklından geçiren Arkadaşlar için Hobi çubuklarından biraz bahsetmek istiyorum. Kırtasiyelerde ve Hobi malzemesi satışı yapan sitelerden Tahta Çubuk,Hobi Çubukları ya da Tıbbi çubuklar diye satın alabilirsiniz.

Ahşap renkli çubuklar paket içinde 25 adet olur ve fiyatı Kdv dahil 10 lira.Ancak renksiz olanları çok daha ucuza gelir.Kendiniz Akrilik veya Guaj boya kullanarak Sprey ya da fırça ile de boyayabilirsiniz.

Hobi-Dondurma çubukları değişik boy ve genişlikte oluyor. 1 cm en 11,5 cm boyunda olan paket içinde 45 tane bulunan Hobi çubukları 5 tl satılıyor.  0,5 cm x 11 cm olanlar 45 adet 4.00 lira. Büyük Hobi çubukları 1,5 cm x 15 cm’dir ve 45 adetlik paketleri 6.00 liraya satılıyor.

Hobi Çubuğu ile yapacağınız Dekoratif süsler ile Bebek odalarına Bebeklerin resimleri için çok şirin Fotoğraf çerçeveleri yapabilir ya da Şirin Oyuncaklar yaparak odasının duvarına asabilirsiniz. Çocuk odaları içinde hem dekor hem kapı süsü olan İsimli Kapı levhaları çok şirin olur.

Bir Mucid kanalının paylaştığı Türkçe açıklamalı Hobi Çubuklarından Maket Ev yapılışını gösteren videoyu sayfa altından izleyerek Ahşap Çubuklardan nasıl Maket Ev yapılır? öğrenebilirsiniz. Ayrıca sayfanın altında Hobi-Dondurma çubuğu ile Sepet yapılışını öğrenebilirsiniz.

hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar
hobi-cubuklari-ile-sevimli-dekorlar

Hobi Çubukları ile İki Katlı Cumbalı Ev Yapılışı İzle

hobi-cubuklarindan-ekmek-sepeti-yapilisi
hobi-cubuklarindan-ekmek-sepeti-yapilisi

Hobi-Dondurma Çubuklarından Ekmek Sepeti Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz