Dekorasyon VİDEOLU KİLİM ŞEKLİNDE BARDAK ALTLIĞI DOKUMA

VİDEOLU KİLİM ŞEKLİNDE BARDAK ALTLIĞI DOKUMA

867
kilimli-bardak-altligi

Videolu Evde Kilim Dokumayı Öğretici Video ile Bugün Minik Kilimleri Bardak altlığı olarak kullanmak için kullanacağız.

Karton üzerinde Halı,Kilim dokuma tekniği oldukça kolay ve eğlenceli. Örgü ipleri ve Karton kullanarak öreceğiniz Kilim boyutuna kendiniz karar verebilirsiniz.

Eğer Kilimleri Araba koltukları ya da Sandalye üzerine koymak için yapacaksanız o zaman Karton boyutu da o kadar büyük olmalı.

Tabi dokuyacağınız Kilimler daha büyük olduğunda en kalın örgü ipleri ile dokuduğunuz da hem daha şık olur hem daha çabuk biter.

Sizlere daha önce yine Evde basit Kilim ve Halı Örme teknikleri ile ilgili sayfalar sunmuştum. Bunlardan bir tanesinde kullanılan ipler Eskimiş Penyeden Kilim Örme ile ilgiliydi.

Yine bir link vereyim ve bu sefer Duvar Dekorasyonu için Kilim Örülüşü ile ilgili çok keyifli bir çalışma ile ilgiliydi.

Halı ve Kilimden bahsetmişken sizlere birde Çöp Poşetlerinden Paspas örülüşü sayfamızı göstermek istiyorum.Bu çalışma özellikle Banyo gibi ıslak zeminler için suyla yıkanabilir halılar isteyenlere.

Resimlerde ve videoda göreceğiniz gibi iğneye takılı olan ip bir alttan bir üsten geçiyor fakat siz de kendi yaratıcılığınızı katarak değişik dokuma teknikleri çıkarabilirsiniz.

kilimli-bardak-altligi
kilimli-bardak-altligi
kilim-seklinde-bardak-alti-dokuma
kilim-seklinde-bardak-alti-dokuma

Videolu Kilim Dokuma Nasıl Yapılır?


Carpet Weaving Video Tutorials-Tæppe Vævning Video Tutorials-Matta Vävning Video Tutorials

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz