Dekorasyon VİDEOLU ANLATIMLI GAZETELERDEN SEPET YAPIMI

VİDEOLU ANLATIMLI GAZETELERDEN SEPET YAPIMI

1467
videolu-anlatimli-evde-gazeteden-sepet-yapimi
videolu-anlatimli-evde-gazeteden-sepet-yapimi

Kağıt Sepet Yapma-Gazeteden Sepet Yapılışı-Evde Videolu Anlatımlı Gazeteden Sepet Yapımı ile sizde evde kendinize Gazete kağıtların dan Sepet Öre bilirsiniz.Sitemizde Örgü Sepetler ve Geri Dönüşüm Sepet nasıl yapılır? bir çok çalışmayı Resimli anlatımlı ve Videolu anlatımlı olarak görebilirsiniz.

videolu-anlatimli-evde-gazeteden-sepet-yapimi
videolu-anlatimli-evde-gazeteden-sepet-yapimi

Sizlere daha Önce Gazete kağıtlarından,Dergi sayfalarından,Beyaz kağıt ve A4 kağıtları ile güzel Sepet nasıl yapılıyor? çok güzel Geri dönüşüm Sepet yapma çalışmaları gösterdim.

Bunlardan bir kaç örnek göstermem gerekirse size tavsiye edeceğim.

Kullandıktan sonra atılan ve doğada yok olması çok uzun zaman alan Plastik kaplardan Sepet yapımını videolu anlatımlı olarak burada sunmuştum. Gazeteden yapılan Sepet tekniğini Jüt ipi Sepet yapımında nasıl kullanmışlar buradan görebilirsiniz.

Daha Basit Kolay Sepet yapmak isterseniz Oluklu kartondan yapılan Sepet için ilk başlayanlar için uygun.

Videolu Sepet örmeyi gösteren ve öğreten çalışmalar içinden değişik Sepet Örme çalışmalarını sizlere verdiğim linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sepet örmek için gerekli malzemeler Gazete kağıdı,yapıştırmak için tutkal veya uhu 404 ve Sepet için hazırlanan ince uzun kağıt çubukları rahat yapabilmek için örgü şişi ya da benzer bir şey

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz