Dekorasyon RESİMLİ AÇIKLAMALI KAĞIT TÜPLERDEN BONCUKLU SEPET ÖRME

RESİMLİ AÇIKLAMALI KAĞIT TÜPLERDEN BONCUKLU SEPET ÖRME

332

İyi Akşamlar arkadaşlar sizler için yeni ve güzel bir Resimli açıklamalı Kağıt Tüpler İle Nasıl Boncuk süslü Sepet Örülür ? çalışması ile beraberiz.

Sitemizde onlarca farklı Sepet yapma çalışmalarına Hobiler menüsünden bakabilirsiniz.

Gazeteden ve kağıtlar ile Örülen Örgü Sepetler için bizlere ilk olarak büyük kağıtlar gerekiyor.

Eğer kağıt olarak Gazete kullanacaksanız Sepeti örmeye başlamadan önce Kağıt tüpleri Akrilik ya da guaj boya ile boyayın ve iyice kurumasını bekleyin.

Ahşap Boncuklu Kağıt Sepet için 42 adet Kağıt tüp kullanacağız fakat bu sayı sadece sepete yapıştıracağımız kadarına ait. Yani siz çok daha fazla yapmalısınız çünkü örme aşamasında kağıt tüp bittikçe bir diğerini onun içine sokup örmeye devam edeceğiz.

Lütfen kusura bakmayın çok fazla resim olduğu için Galeri şeklinde vermek durumunda kaldım yoksa sayfanın boyu 4 metreyi bulurdu :)

İlk defa Kağıt kullanarak Sepet örecekler daha basit ve kolay bir Sepet Örme çalışması ile başlayabilirler. Hobiler bölümünde her türlü Sepet örme aşamaları ve modelleri bulunuyor.

Lütfen anlamadığınız yerleri sayfa altındaki yorumlar bölümünden yazarak sorunuz.

Sayfanın en altına doğru indiğinizde diğer Sepet Yapma çalışmalarını Benzer Sayfalar da görebilirsiniz.

Sitemizdeki En Kolay Sepet Örme çalışmasına buradan bakabilirsiniz.

boncuklu-gazeteden-sepet-orme
boncuklu-gazeteden-sepet-orme

Resimlere tıkladığınızda tüm yapım aşamalarını ve nasıl yapıldıklarını açıklamalı olarak daha büyük resimler ile görebilirsiniz.

Kağıt Sepet Örme-Paper Basket Knitting-Papierkorb Knitting-Papier panier tricoter-Paper Basket Breien-Páipéar Basket Cniotála-Cesta de papel que hace punto-Pappersuppsamlaren Stickning-

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz