TIĞLA BAHARLIK BAYAN PANÇO YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

baharlik-kadin-panco-tigla-yapilisi
baharlik-kadin-panco-tigla-yapilisi

Baharlık V yakalı Kollu Tığ İşi Bayan Panço hoşunuza gittiyse Sevil hanım baştan sona Türkçe videosu ile burada öğretiyor.

Tığla Bayan Panço Modelleri için geçen kış aylarında sizin için çok güzel modelleri burada paylaşmıştım. Mayıs ayına kadar İlkbahar Eylül,Ekim Kasım aylarında Sonbaharda rahatlıkla bu Panço Modelini kullanabilirsiniz.

baharlik-tig-isi-bayan-panco
baharlik-tig-isi-bayan-panco

Şişle Panço Örneği arayanlara Külah Örgü Modelini tavsiye ederim. Sevil hanım Panço modelinde Etek uçlarına Püskül yerine Tığla Kenar Örgüsü Oya yapmış ama isteyenler Püsküllü Pançolar yapabilirler.

İp olarak Batik desenli Ebruli Nako Vals ip 5 yumak kullanılmış şiş olarak Sevil hanım 5 numara Tığ kullanmayı önermiş.

kolay-bayan-panco-tigla
kolay-bayan-panco-tigla

Baharlık Kadın Pançosu 2 tane Kare 2 tane de Üçgen parçadan oluşuyor. Videoda Sevil hanım tüm detayları anlatıyor ve gösteriyor.

Çocuk Panço Yapılışı ve Örgü Çocuk Panço Modelleri için buradaki modelleri de inceleyebilirsiniz. 204 Tane Tığla Örme Bayan Panço Örnekleri için burada ki modelleri de buradan görebilirsiniz.

tiga-bayan-panco-yapimi
tiga-bayan-panco-yapimi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ MİNİK PİRAMİT MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. DELİKLİ GÖZYAŞI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*