Dekorasyon TENEKE KUTU SÜSLEME VİDEOSU İZLE

TENEKE KUTU SÜSLEME VİDEOSU İZLE

496
kurdele-ve-tul-dantel-ile-kutu-susleme-yapilisi
kurdele-ve-tul-dantel-ile-kutu-susleme-yapilisi

Kurdele Ve Kenar Tülü İle Teneke Kutu Süsleme-Teneke Kutuları geri dönüşüm olarak değerlendirmek için Yeniden Dekore ederek çeşitli Boncuk,Tul,Dantel,Kurdele gibi Materyaller ile süsleyerek kullanabiliriz Videolu Kutu Süsleme çalışmasında detayları görebilirsiniz.

Genelde içinde Helva,lokum gibi yiyeceklerin satıldığı geniş yuvarlak Kapaklı Teneke Kutuları nasıl değerlendiririz El sanatlar ve Hobi kanalının sahibinin çektiği videolu anlatımlı Kutu Süsleme çalışmasında yapım aşamalı olarak video ile gösteriliyor.

Kutu Süsleme Projeleri

Evde Boş zamanları değerlendirecek Hobiler için çeşitli fikirlere Hobiler yazan menüden bakabilirsiniz. Evde Gazete Kağıdından Sepet Sandık yapılışın da olduğu gibi Sepetler yapabilirsiniz.

Şiş kebap yapımında kullanılan Hobi malzemesi olarak ta bir çok çalışmada kullanılan Bambu Çubuklarla Takı Kutusu yapımı Resimli olarak gösterilmiştir.

Teneke Kutu Değerlendirme Projelerinden Konserve ve Salça Kutularından Neler yapılır? Jüt ipi yani Keten İple Organizer yapmak isterseniz burada ki çalışmada ki gibi küçük malzemeleri şık bir kutu içinde muhafaza edebileceğiniz Organize yapabilirsiniz.

Plastik Kaplardan Sepet Süsleme Videosu yine El sanatları ve Hobi kanalının yaratıcı ellerinden çıkan çok güzel bir Bebek Sepeti,Nişan,Kına gecesi Sepeti olarak kullanabileceğiniz Sepet yapımı Videolu öğretici.

Plastik Kovadan Geri Dönüşüm Projesi çalışmasında Mandal ve biraz keten kumaş ile yapacağınız çok şık bir depolama veya kap olarak kullanabileceğiniz Plastik kutu yapabilirsiniz.

Daha fazla Geri dönüşüm Kutu ve Teneke kutu süsleme fikirleri için Hobiler bölümüm emriniz de.

Evet Bugün Kurdele ile süslenen Teneke kutu için hangi malzemeler ile nasıl bir süsleme yapılır? bir göz atalım.

Teneke Kutu Süsleme Malzemeleri

  • Nikah Şekeri Yapımında Kullanılan Üstü Pullu Tül
  • 1 metre hazır kenar Tülü
  • Yarım metre astar kumaşı
  • Silikon yapıştırıcı ve makas
  • Mavi ve Beyaz 5 cm eninde kesilmiş Saten Kurdeleler
  • Mum ve çakmak
  • İnci ve küçük Oya Boncukları
  • Uzun pens Cımbız
  • Teneke Kutu-Genelde içinde Helva satılanları olur
kurdele-ve-tul-dantel-ile-kutu-susleme-yapilisi
kurdele-ve-tul-dantel-ile-kutu-susleme-yapilisi

Kutu Süslemek için ilk olarak Kurdeleden yapılacak Çiçekler için malzemelerin hazırlanması gerekiyor. Sonrasında Kutunun dekoru için Astar kumaşı Teneke kutunun ağız kısmı baz alınarak yuvarlak şekilde kesiliyor.

teneke-kutu-degerlendirme-susleme
teneke-kutu-degerlendirme-susleme

Yuvarlak kesilen Astar silikon ile Teneke kutunun altına yapıştırılıyor.Beyaz saten kurdele ile teneke kutunun alt yan kısımları kamufle edilecek şekilde yapıştırılarak süslenir. Lütfen devamı için alttaki videoyu izleyiniz.


Kanala Abone olarak yeni videolardan haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz