Menü Kapat

serce-izi-orgu-modeli

SERÇE İZİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU AÇIKLAMALIDeğişik bir Ajurlu Örgü Örneği olan Serçe İzi Örgü Modeli Örgü şişleri ile yapılan Videolu açıklamalı Örgü Modeli Yapılışı.Yaz örgüleri içinde bu güzel ve farklı örnek ile güzel şeyler örülür.

Örneğin ortasında ki bölüm istenirse yapılır hatta örnek ortada bulunan lastik örneği olmadan çok daha şık durur diye düşünüyorum.

Dün Minik Laleler Örgü Modelini sizlere Sevgi hanımın Türkçe anlatılan Örnek öğretici videosu şeklinde burada paylaştım.Türkçe Örgü anlatımları isteyen hanımlara bu örneğe bakmalarını öneririm.

Geri dönüşüm projelerinde Örgü kullanmayı seviyorsanız Dün paylaştığım burada ki Plastik Kovaları Örgü ile süsleyerek Örgü Sepet çalışmasını yapabilirsiniz. Tığ ve sakallı iple yapılan şık bir Mandal koyma Sepeti ya da kızınız için oyuncaklarını koyabileceği hoş bir Sepet olarak ta değerlendirebilirsiniz.

Güzel Örgü Modelleri arayan hanımlar özellikle Ajurlu şık ve Modern Örgü Örnekleri olarak gördüğüm Sıralı Fıstık Örgüsüne mutlaka bakmalısınız.Aranızda sürekli takipçim olan hanımlar bu örneği görmüş olabilirler.

serce-izi-orgu-modeli
serce-izi-orgu-modeli

Videolu Açıklamalı Serçe İzi Örneği Yapılışı İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir