ÖRGÜ PONPONLU KRİSTAL ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-ponponlu-kristal-sal-modeli-yapilisi
orgu-ponponlu-kristal-sal-modeli-yapilisi

Köşeden Şal Örme-Fıstıklı Şal Modelleri-Tığ işi Fıstıklı Örnekler içinden sizlere Ponponlu Kristal Şal Modeli nasıl yapılır? Türkçe videolu açıklamalı Gelin Şal yapılışını göstermek istiyorum.

ponponlu-kristal-tig-isi-sal
ponponlu-kristal-tig-isi-sal

Yaklaşık 1 yıl kadar önce Ponponlu Şal modelini resimde gördüğünüz Akıllı İpten yapılan Fıstıklı Ponponlu Şal modeli olarak burada göstermişti.

Gökçe hanım bizlere Beyaz renkli Şal modelini Köşeden başlayarak detayları ile anlatmış. Köşeden Başlanan Gelin Şalları için burada yine örneğin içinde Fıstıklı Model olan Yelpaze Fıstıklı Gelin Şal Örneğine bakabilirsiniz.

Dikdörtgen Şallar içinde burada modelini çok beğendiğimiz yapılışı kolay bir model anlatımı bulabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği gibi fıstıklı Tığ işi Modeller Şallar ve Bebek Battaniyeler için kullanıldığı kadar aynı zamanda burada ki İp Çekmeli Fıstıklı Lif Örneği gibi Örgü Lifler içinde kullanılıyor.

ponponlı-kristal-sal
ponponlı-kristal-sal

Ponponlu Kristal Şal

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI YAZMA YASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*