Örgü Modelleri AJURLU KAFESLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

AJURLU KAFESLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU

592
kafesli-ajurlu-baklava-ornegi
kafesli-ajurlu-baklava-ornegi

Merhaba Sevgili Hanımlar Ajurlu ve Baklava şeklinde Örgü modelleri ile Yazlık Örgü Giysiler örmek isteyen hanımlara Videolu anlatımlı Delikli,Ajurlu Baklava Kafesi Örgü Modelini tanıtmak istiyorum. Örnek kadar ip rengi

ile beni  kendine hayran bırakan bu güzel örneği Örgü örmede usta ve iddialı olan Örgü seven hanımların örmekte zorlanacağını sanmıyorum.

Acemi olan Örgücü hanımlara tavsiyem El işleri ya da Örgü videoları olan bölümlerde daha basit Örgü Modelleri ile örgü örmeye başlamaları. Bu tarz çok detaylı ve bir de yabancı anlatımlı örnekler daha ileri aşamada usta örgücü hanımlara uygun.

Örgü iğnesi şişler kadar sitede Tığ işi Örnekler ve Tığla Örülen Yelek Modellerine buradan bakabilirsiniz. Tabi tığ işi giysi örnekleri kadar Çeyizlik Örgü Danteller,Tığla örülen en güzel Lif Modelleri,Tığ işi El bezleri,Bebek yelekleri,Örgü Hırkalar görebilirsiniz.

kafesli-ajurlu-baklava-ornegi
kafesli-ajurlu-baklava-ornegi

Son olarak güzel bir örgü deseni olan Burgusuz Çanakkale Örneği bize Sevgi hanım tarafından Anne işleri Türkçe videolu anlatımlı olarak örneğin yapılışını izleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz