El İşleri AJURLU İKİLİ YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

AJURLU İKİLİ YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1666
ajurlu-ikili-yapraklar-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-ikili-yapraklar-orgu-modeli-yapilisi

Güzel ve sıcak bir Hafta sonunda size yine çok güzel Örgü Videoları bölümüne yakışı Türkçe Videolu anlatımlı Ajurlu

ajurlu-ikili-yapraklar-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-ikili-yapraklar-orgu-modeli-yapilisi

İkili Yapraklar adında Sevgi hanımın emeği ve anlatımı olan bir model tanıtmak istiyorum. Bu model ile istediğinizi örebilirsiniz ancak Örgü Yelek modeli için bana istekte bulunan hanımlara bu örneği özellikle öneririm.

Her iki tarafta Örgü Yaprak deseni olan güzel bir modeli örmekte hiç zorlanmayacaksınız. Örneğin Türkçe olarak anlatılması ve detaylı Örgü tarif sayesinde inanın zorlanmadan bu örneği çıkarabileceksiniz.

Sizin benden değişik ve güzel örgüler ve Örgü Modelleri beklediğinizi biliyorum ancak hak verirsiniz ki 3 küçük çocuk Annesi olarak Hata sonlarını yavrularıma ayırdığım için sizi biraz bekletiyorum.

Örnek 17 ilmekle oluşuyor.8 birinci yaprak için 1 tane tam iki yaprak ortasında hep ters olarak örülecek diğer 8 ilmekte 2. Örgü yaprak için kullanılıyor. Sevgi hanım Yapraklı Örgü deseninin kenarları için Ters örgü modeli kullanmış ancak siz isterseniz arklı bir örnekte kullanabilirsiniz.

Örgüde Burgulu Başlangıç örneğini size Hafta sonuna doğru sunmuş ve bu güzel örnek ile ilgili çok güzel beğeniler ve paylaşımlar almıştım.İsteyenler örneğin yapım aşamalarını buradan izleyebilirler.

Sevgi hanımdan ricam üzerine kendisinin bizim için anlatımını yaptığı Ajurlu Kutucuklar Örgü Modeline de buradan ulaşabilir ve yeni güzel bir örnek daha öğrenebilirsiniz.

Örgü Videolarını paylaştığım menüye bakarsanız ne kadar güzel örnekler paylaştığımı sizlerde görebilir ve Örgüleriniz için yeni Şiş Örneği Örnekler,Tığ işi Videolu Örgü Modelleri öğrenebilirsiniz.

Buyrun Örgü Ajurlu İkili Yapraklar Örneği nasıl örülür? alttaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz