Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU MİNİK ÇAPRAZLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU MİNİK ÇAPRAZLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

352
minik-capraz-orgu-modeli-yapilisi
minik-capraz-orgu-modeli-yapilisi

1 Gün tembellik yaptıktan sonra yine sizler ile birlikteyiz.Bugün Sevgi hanımın yeni paylaştığı Örgü Videolarından Minik Çaprazlar Örgü Modeli Yapılışını öğreneceğiz.Örnek alın ip ile örülmüş ancak Sevgi hanım bu örneği bize 2 ayrı renk ip ile nasıl görünür göstermiş.

İnce iple örülen Minik Çaprazlar Örneği nasıl olur bir fikrim yok.Fakat Kışlık örgüler için bu örnek özellikle Erkekler için örülen giysilerde hoş olabilir diye düşünüyorum. Erkeklere Örgü Kazak ve Süveter örmek için bu örnek çok yakışır kanısndayım.

Dün Dantel istekleri üzerine Danteli öğrenme isteyen ve güzel kolay Uç Danteli isteyen hanımlar için Türkçe videolu açıklamalı olarak size Kenar Danteli olarak ta kullanılan Kolay Uç Dantel yapılışını burada paylaştım. El işi yazan menülere baktığınızda sitede her türlü örgü,Dantel,Etamin,İğne Oyası,Mekik,Yazma,yemeni örnekleri gibi bir çok El işi Yapılışı görebilirsiniz.

Ayrıca hem şiş hem Tğ ile örülen onlarca çok güzel Örgüde yeni moda olan Penye İplik Örgülere buradan bakabilirsiniz. Evinizin Örgü Dekorundan tutun ilginç ama çok güzel Penye İpi Örgü Modellerine mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

minik-capraz-orgu-modeli-yapilisi
minik-capraz-orgu-modeli-yapilisi

Minik Çapraz Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz