Örgü Modelleri İKİ YÖNLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

İKİ YÖNLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

591
iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi
iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi

İki Taraflı kullanılan Saç Örgüsü Örgü Modelleri içinden size yine güzel bir örnek İki Yönlü Burgu Örgü Modeli yapılışı Sevgi hanım tarafından paylaşılan Örgü Örneklerinde.Türkçe ve videolu Örgü Modeli isteyen hanımlar bu

iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi
iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi

kolay çok yönlü şık örneğe buradan izleyerek öğrenebilirler.

Sevgi hanım buradaki Örgü anlatılan videosunda bize yakın zamanda paylaşacağı Yeni Örgülerini de göstermiş.Bunlardan bir tanesi Dün paylaştığım İkili Yapraklı Ajurlu Örgü Modeli yapılışını size dün bu sayfadan paylaşmıştım.

Sevgi hanımın anlattığına göre Ajurlu İkili Yaprak örneği ve bu Burgulu Örgü modeli bir örnek.Burgu Örgü modeli İkili yapraklar örneğinin her iki kenarına işleniyor ve Yapraklı ajurlu örnek ortada kalıyormuş.İsterseniz sizde üstta linkini verdiğim yapraklı örnek ile bu örneği birleştirerek bir örgü içinde değişik Örgü Tekniği olarak kullanabilirsiniz.

İki Taraflı Burgu Modeli örnek 12-14 ve 16 ilmek ile kuruluyor.Burada siz Burgu saç örgüsü örneğini istediğiniz kadar geniş ya da dar yapma seçeneğine sahipsiniz. Sevgi hanımın gösterdiği modelde 8 tane Burgu örneği 3 er tane kenarları için toplamda 14 ilmek ile örneği gösteriyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz