ÖRGÜ ÇARPIK BACAK MODELİ TARİFİ

carpik-bacakli-orgu-modeli
carpik-bacakli-orgu-modeli

Şiş Örnekleri-Şiş işi örneklerden Çarpık Bacaklı Örgü Modeli Türkçe Videolu anlatımı ile kolaylıkla yapılan örmesi keyifli bir Örgü Modeli.

İlk sırada düz örgü ile başlayan Çarpık bacaklı örgü örneği Lastik örgü örülmeden de yapılıyor. Simli iple çok şık olan Örgü Deseni ile farklı güzel Modeller yapılır.

Bayan Yelek modellerinde sade ve kolay örnekleri seven hanımlar ve Battaniye modelleri için küçük örgü şiş

carpik-bacakli-orgu-modeli
carpik-bacakli-orgu-modeli

örnekleri arayan hanımlar bu örneği düşünebilirler.

Bebek Örgüleri için Lif ipleri ya da Bebek ipleri ile bu örnekten yumuşacık Örgüler çok güzel olur.Özellikle küçük örneklerin çok kullanıldığı Bebekler için Örgü Modelleri giysilerde yakışır.

Çarpık Bacak Örneği gibi videolu anlatımlı ancak Resimli Slayt gösterimli Püsküllü Patik yapılışı öğretilen başka bir çalışmayı burada görebilirsiniz.

Tunus örgüleri de en az Şiş örgüleri kadar güzel örgüler yapılan el işlerinden. Bugünün Tunus Modeli Örgü Çocuk Atkı Yapımını buradan izleyebilirsiniz.

Çok Farklı 2017 Şal Modelleri olan bayanların çok beğendiği Sıradan Şal Modellerinden farklı modeller görmek isterseniz o zaman burada ki Şallara bakabilirsiniz.

Çarpık Bacaklı Örgü Modeli Türkçe anlatımlı videolu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares