El İşleri YEDİVEREN ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI

YEDİVEREN ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI

413
yediveren-cicekli-igne-oyasi
yediveren-cicekli-igne-oyasi

Yediveren Çiçeği İğne Oyası-İğne Oyasına Yeni başlayanlar için En Kolay İğne Oyası Modeli ile başlayabilir ve aynı zamanda İğne Oyası Örneği yapmaya başlamadan önce yapılan İğne Oyası Zürafa yapılışı Türkçe Videolu tarifi ile.

İğne Oyası Yediveren Çiçeği çok kolay ve şık bir model. Bu model de Canım anne kanal editörü hanım efendi aynı zamanda Yazma kenarına İğne oyasına başlamadan önce kenar nasıl hazırlanır örnek ile birlikte yapılarak gösteriliyor.

Çeyizlik Oya Modelleri istekleri doğrultusunda Sizlere Değişik İğne Oyası Motifleri sunmaya çalışıyorum.Aynı zamanda Tığ Oyası Örnekleri de anlatımlı yapılışları için bazı modeller önerebilirim.

igne-oyasi-yediveren-cicegi
igne-oyasi-yediveren-cicegi

Kalemle Tığ Oyaları çok sevilip istendiği için size Dün Yeni Kalem Oyası yapılışı ile ilgili Oya Dersi çalışmasını sunduğum bu modele buradan bakabilirsiniz.

Kürdanla Yapılan Oyalar için hem kolay ve bir o kadar güzel Kürdan Oyası Tarifi için burada linkini sunduğum modele ulaşabilir Kürdanla Nasıl Oya Yapılır? görebilirsiniz.

İğne Oyası Havlu modeli olarak önerilen Yediveren Çiçekli Oya dışında daha önce sizinle paylaşımını yaptığım İkiz Çiçekli Oya yapılışı Çiçekli İğne Oyaları arayan bayanlara Kolay model yapımı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz