PETEKLİ ALTIGEN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

orgu-petekli-altigen-modeli
orgu-petekli-altigen-modeli

Ajurlu Altıgen Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu anlatımı ile Petekli Altıgen Örgü Örneği Erkek Hırkaları,Yelekler,Bayan Yelekleri,Bere Modelleri için  Petekli Altıgen Örneği ile Güzel örgüler hazırlayabilirsiniz.

7 ve katları ile örülen Örgü Motifi göründüğünden çok daha kolay bir model.Hele örneği anlatan Sevgili Sevgi hanım olunca Örneği anlamak zor olmuyor.

petekli-altigen-sis-ornegi
petekli-altigen-sis-ornegi

Bu Petekli Örgü Modelini diğer Petekli Örneklerden ayıran ortada ki Ajurlu örgü deseni ve kabarık desenli olması daha güzel kılmış.

Yediveren Oya Örneği yine Dün paylaştığım İğne Oyası Örneği olarak çok sevilen ve İğne Oyası işinde acemi olan ya da kolay iğne oyası örneği arayan hanımlara sunduğum bir model.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ AKASYA YAPRAKLARI MODEL YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*