Menü Kapat
zincirli-kurdan-oyasi-tig-isi

KÜRDANLA ZİNCİRLİ TIĞ OYASI MODELİ VİDEOLU TARİFİKürdan Oyası Modelleri- Tığ Oyalarında Kürdan Oyaları çok zarif oluyor. Geçenlerde benden Kürdan Oyası Yapımı isteyen hanımlara ve sizlere Türkçe videolu açıklamalı Zincirli Kürdan Oyası Modeli yapılışı.

Ören hanım bizlere Bugün Kürdan Oyası Örneği nasıl yapılır? bizlere Öğretiyor. Kürdan İle Yemeni Oyası Örneği olarak çok çeşitli Oya Modelleri bulunuyor bunları da zamanla sizlere sunacağım.

tigla-kurdan-oyasi-modeli
tigla-kurdan-oyasi-modeli

Bazı Şehirler de Kibrit Çöpü Oyası bazılarında da Kulak Çöpü ile Oya Modeli olarak ta bilinen bu modeller için Kürdan,Kibrit ya da Kulak temizleme çubuğu ile Aynı Yazma Oyası modeli yapılır.

Tığ İşleri için buradaki modeller de Dantel,Tığ Örgü Modelleri ve Tığ Oyası Örnekleri görebilir ya da Boncuklu Oya yapımı,İncili Oya Yapımına da bakabilirsiniz.

En son ne paylaştım görmek isteyen Arkadaşlara burada size sunduğum 1-2 Yaş Kız Bebek Elbise yapımını Şişle Kolay Bebek Elbisesi çalışmasını öğrenebilirsiniz.

4 Comments

  1. Geri bildirim: SIRALI KÜRDAN TIĞ OYASI VİDEOLU YAPIM AŞAMALARI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: YAZMALARA TIĞ OYASI ZİNCİR MODELİ | Nazarca.com

  3. Gurme Tarif

    Dilek ablacım yayınladığınız örgü modelleri eşimin tabiri ile harika. Eşim sizi uzun zamandır takip ediyor. Hep sizin başarılarınızdan bahsediyor. Bende sürpriz yapıp eşime yemek tarifleri sitesi açtım :) İnşallah stenizin başarısının birazını da biz yakalarız. saygılar sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir